Trwa ładowanie...

Jan Kliment zaskoczył swoją żonę. Polały się łzy

Jan Kliment zrobił swojej żonie Lence wyjątkową niespodziankę. Wzruszające wideo trafiło do sieci.

Share
Jan Kliment zaskoczył swoją żonę. Polały się łzy
Źródło: ONS.pl
d4euw1m

Janek Kliment i Lenka Klimentova są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje zyskali ogromną popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Słyną z tego, że są świetnymi nauczycielami i celebryci marzą o tym, by szkolić swoje taneczne kroki pod ich okiem. Parze świetnie układa się nie tylko na stopie zawodowej, ale też prywatnej. W wywiadach przekonują, że kochają się nad życie, a ich ślub w 2016 r. był wielkim wydarzeniem. Bawiło się na nim wiele gwiazd!

Janek dba o to, by nieustannie adorować swoją żonę i pokazywać jej, jak wiele dla niego znaczy. Kliment pokazał nagranie, na którym wchodząca do hotelowego pokoju Lenka zastaje w nim piękny bukiet kwiatów. Wzruszona tancerka miała łzy w oczach i trudno było jej się wysłowić z przypływu emocji. Widać, że ukochany zupełnie ją zaskoczył

"Kochanie, zawsze cię będę zaskakiwać, nigdy z tym nie skończę, jestem już taki. Kocham cię nad życie!" - napisał Kliment pod zamieszczonym wideo. Widzieliście dziś coś bardziej wzruszającego?

d4euw1m

Podziel się opinią

Share
d4euw1m
d4euw1m