Trwa ładowanie...
d1e4k1v

Jan Kliment zaskoczył swoją żonę. Polały się łzy

Jan Kliment zrobił swojej żonie Lence wyjątkową niespodziankę. Wzruszające wideo trafiło do sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jan i Lenka Kliment
Jan i Lenka Kliment (ONS.pl)
d1e4k1v

Janek Kliment i Lenka Klimentova są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje zyskali ogromną popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Słyną z tego, że są świetnymi nauczycielami i celebryci marzą o tym, by szkolić swoje taneczne kroki pod ich okiem. Parze świetnie układa się nie tylko na stopie zawodowej, ale też prywatnej. W wywiadach przekonują, że kochają się nad życie, a ich ślub w 2016 r. był wielkim wydarzeniem. Bawiło się na nim wiele gwiazd!

Janek dba o to, by nieustannie adorować swoją żonę i pokazywać jej, jak wiele dla niego znaczy. Kliment pokazał nagranie, na którym wchodząca do hotelowego pokoju Lenka zastaje w nim piękny bukiet kwiatów. Wzruszona tancerka miała łzy w oczach i trudno było jej się wysłowić z przypływu emocji. Widać, że ukochany zupełnie ją zaskoczył

"Kochanie, zawsze cię będę zaskakiwać, nigdy z tym nie skończę, jestem już taki. Kocham cię nad życie!" - napisał Kliment pod zamieszczonym wideo. Widzieliście dziś coś bardziej wzruszającego?

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v