placeholder_2vk004

Janachowska promienieje będąc w ciąży. Pokazała zdjęcie z Dubaju

Niedawno Izabela Janachowska ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Na kilka miesięcy przed rozwiązaniem wybrała się na wakacje do słonecznego Dubaju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska (WP.PL)
placeholder_2vk004

Po niemal 5 latach od ślubu z 59-letnim biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim, gwiazda podzieliła się radosną nowiną, że zostanie mamą. Ogłosiła swoją ciążę w bardzo medialny sposób.

Na swoje profile w mediach społecznościowych wstawiła zdjęcia z sesji fotograficznej z mężem. Oboje trzymali balony z napisem "baby". Zdecydowali, że przed rozwiązaniem odbędą jeszcze jedną egzotyczną podróż, by zaczerpnąć nieco słonecznych promieni.

placeholder_2vk004

Gwiazda wybrała się z mężem na wakacje do Dubaju. W ostatnich miesiącach intensywnie pracowała nad swoimi programami telewizyjnymi, więc odpoczynek był wskazany. Janachowska podzieliła się już kilkoma zdjęciami z podroży. Fani są zgodni, że prezenterka promienieje. Ciąża jej służy.

"Coraz bardziej pani promienieje. Udanego wypoczynku"
"Piękna, mądra, szczera zawsze uśmiechnięta"
"Ach jak wspaniale się na panią patrzy! Z głębi serducha życzę wszystkiego, co najlepsze!"

Izabela pokazuje się teraz w luźnych sukienkach. Widać, że nie chce zbytnio eksponować ciążowego brzuszka. Podoba się wam jej styl?

placeholder_2vk004
placeholder_2vk004
placeholder_2vk004
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_2vk004