Trwa ładowanie...

Janachowska promienieje będąc w ciąży. Pokazała zdjęcie z Dubaju

Niedawno Izabela Janachowska ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Na kilka miesięcy przed rozwiązaniem wybrała się na wakacje do słonecznego Dubaju.

Share
Janachowska promienieje będąc w ciąży. Pokazała zdjęcie z Dubaju
Źródło: WP.PL
dx29vg8

Po niemal 5 latach od ślubu z 59-letnim biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim, gwiazda podzieliła się radosną nowiną, że zostanie mamą. Ogłosiła swoją ciążę w bardzo medialny sposób.

Na swoje profile w mediach społecznościowych wstawiła zdjęcia z sesji fotograficznej z mężem. Oboje trzymali balony z napisem "baby". Zdecydowali, że przed rozwiązaniem odbędą jeszcze jedną egzotyczną podróż, by zaczerpnąć nieco słonecznych promieni.

Gwiazda wybrała się z mężem na wakacje do Dubaju. W ostatnich miesiącach intensywnie pracowała nad swoimi programami telewizyjnymi, więc odpoczynek był wskazany. Janachowska podzieliła się już kilkoma zdjęciami z podroży. Fani są zgodni, że prezenterka promienieje. Ciąża jej służy.

"Coraz bardziej pani promienieje. Udanego wypoczynku"
"Piękna, mądra, szczera zawsze uśmiechnięta"
"Ach jak wspaniale się na panią patrzy! Z głębi serducha życzę wszystkiego, co najlepsze!"

dx29vg8

Izabela pokazuje się teraz w luźnych sukienkach. Widać, że nie chce zbytnio eksponować ciążowego brzuszka. Podoba się wam jej styl?

dx29vg8

Podziel się opinią

Share
dx29vg8
dx29vg8