Trwa ładowanie...
d3ldzok

Jared Padalecki aresztowany. Zatrzymano go za pobicie

Jared Padalecki został aresztowany. Aktora zatrzymała policja w związku z udziałem w bójce oraz pobiciem barmana i właściciela lokalu. Są przeciwko niemu twarde dowody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jardd Padalecki był bardzo skłonny do awantur
Jardd Padalecki był bardzo skłonny do awantur (East News)
d3ldzok

Jared Padalecki w nocy z niedzieli na poniedziałek odwiedził z przyjacielem bar Stereotype w Austin w Teksasie. Aktor miał wszcząć awanturę pod wpływem alkoholu. Uderzył barmana. Przyjaciel wyciągnął go na zewnątrz, a tam bił się jeszcze z właścicielem lokalu. Na jego nieszczęście nagrały to kamery monitorujące bar. Padalecki został uspokojony przez przyjaciela, ale trzeba było wezwać policję.

Według portalu tmz.com, gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, aktor miał wyciągnąć z kieszeni plik banknotów i ostentacyjnie je przeliczać. Policjanci postanowili go aresztować pod zarzutem napaści i picia alkoholu w miejscu publicznym. Kilka godzin później Padalecki wyszedł po wpłaceniu kaucji.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Jared Padalecki jest częstym klientem baru Stereotype, promuje go też w mediach społecznościowych. Według informacji amerykańskich tabloidów jest inwestorem lub współwłaścicielem lokalu.

Jared Padalecki jest 37-letnim aktorem znanym z roli Sama Winchestera w serialu fantasy "Nie z tego świata" (ang. "Supernatural"). Ma polskie korzenie - jego dziadek od strony ojca był Polakiem.

d3ldzok

Podziel się opinią

Share
d3ldzok
d3ldzok