Trwa ładowanie...

Jarosław Bieniuk wrócił do pracy. Były piłkarz odzyskuje równowagę

Jarosław Bieniuk powoli wraca do życia po ostatnich wydarzeniach z kwietnia. Były piłkarz ponownie pracuje w klubie Lechia Gdańsk na stanowisku asystenta głównego trenera.

Share
Jarosław Bieniuk wrócił do pracy. Były piłkarz odzyskuje równowagę
Źródło: ONS.pl
d4i0szl

Jarosław Bieniuk - seksafera z byłym piłkarzem

Rok 2019 r. był dość niekorzystny dla Jarosława Bieniuka. W kwietniu były piłkarz trafił do aresztu po tym, jak modelka Sylwia S. oskarżyła go o gwałt. W sprawie molestowania seksualnego zaczęło pojawiać się coraz więcej wątpliwości, a mężczyzna ostatecznie został oczyszczony z zarzutów. Jednak postawiono mu kolejne jak udostępnianie narkotyków osobom trzecim.

Jak się okazało, wersja przedstawiona przez Sylwię S. jest rozbieżna z ustaleniami prokuratury. Z powodu zamieszania Bieniuk udał się na bezpłatny urlop, ponieważ bał się o reputację klubu.

– Pragniemy podkreślić w tym miejscu, że nie oznacza to zakończenia współpracy z Jarosławem Bieniukiem, nieprzerwanie związanym z naszym klubem od niemal 10 lat – napisano w oświadczeniu klubu.

d4i0szl

Kilka miesięcy po skandalu, Jarosław Bieniuk wrócił do pracy. Były piłkarz ponownie pracuje w klubie Lechia Gdańsk na stanowisku asystenta głównego trenera.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4i0szl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i0szl
d4i0szl