Trwa ładowanie...
d3c7fvn

Jarosław Bieniuk wrócił do pracy. Były piłkarz odzyskuje równowagę

Jarosław Bieniuk powoli wraca do życia po ostatnich wydarzeniach z kwietnia. Były piłkarz ponownie pracuje w klubie Lechia Gdańsk na stanowisku asystenta głównego trenera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk na 42. Festiwalu Polskich Filmow Fabularnych w Gdyni
Jarosław Bieniuk na 42. Festiwalu Polskich Filmow Fabularnych w Gdyni (ONS.pl)
d3c7fvn

Jarosław Bieniuk - seksafera z byłym piłkarzem

Rok 2019 r. był dość niekorzystny dla Jarosława Bieniuka. W kwietniu były piłkarz trafił do aresztu po tym, jak modelka Sylwia S. oskarżyła go o gwałt. W sprawie molestowania seksualnego zaczęło pojawiać się coraz więcej wątpliwości, a mężczyzna ostatecznie został oczyszczony z zarzutów. Jednak postawiono mu kolejne jak udostępnianie narkotyków osobom trzecim.

Jak się okazało, wersja przedstawiona przez Sylwię S. jest rozbieżna z ustaleniami prokuratury. Z powodu zamieszania Bieniuk udał się na bezpłatny urlop, ponieważ bał się o reputację klubu.

d3c7fvn

– Pragniemy podkreślić w tym miejscu, że nie oznacza to zakończenia współpracy z Jarosławem Bieniukiem, nieprzerwanie związanym z naszym klubem od niemal 10 lat – napisano w oświadczeniu klubu.

Kilka miesięcy po skandalu, Jarosław Bieniuk wrócił do pracy. Były piłkarz ponownie pracuje w klubie Lechia Gdańsk na stanowisku asystenta głównego trenera.

d3c7fvn

Podziel się opinią

Share

d3c7fvn

d3c7fvn