Trwa ładowanie...
d76k66z

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie. Chodzi o film Sylwestra Latkowskiego

Jarosław Bieniuk jest jedną z osób wskazanych przez Sylwestra Latkowskiego w filmie "Nic się nie stało". Dziennikarz uważa, że sportowiec doskonale wiedział, co dzieje się w modnym sopockim klubie.
Podziel się
Jarosław Bieniuk skomentował film "Nic się nie stało"
Jarosław Bieniuk skomentował film "Nic się nie stało" (East News)
d76k66z

Jarosław Bieniuk to kolejna gwiazda, która wydała oświadczenie w sprawie filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". W dokumencie dziennikarz sugeruje, że były piłkarz i kilkoro innych celebrytów wiedzieli o czynach pedofilskich właściciela popularnej Zatoki Sztuki.

W debacie po emisji filmu, Sylwester Latkowski wprost mówił m.in. o Borysie Szycu i Jarosławie Bieniuku. Teraz sportowiec wystosował oświadczenie. Opublikował je w mediach społecznościowych.

ZOBACZ: Oświadczenie Blanki Lipińskiej w sprawie filmu Sylwestra Latkowskiego

- W związku z emisją filmu "Nic się nie stało" oświadczam, że jako ojciec czwórki dzieci stanowczo potępiam zachowania przedstawione w filmie Sylwestra Latkowskiego. Jestem przekonany, że rzeczywiście stałem się ofiarą niektórych osób przedstawionych w filmie - zaczyna wpis Bieniuk.

d76k66z

- Stoję jednak na stanowisku, że to stosowne instytucje mające w pieczy porządek prawny, uprawnione są do oceny i rozstrzygania tych kwestii. Całą moją wiedzą, choć nie taką, jakiej oczekiwał Sylwester Latkowski, przedstawiłem Prokuratorze Rejonowej w Sopocie i tamtejszemu Sądowi Rejonowemu, gdzie dochodzę swojego dobrego imienia - czytamy dalej.

Całe oświadczenie Jarosława Bieniuka możecie przeczytać poniżej. Sportowiec odcina się od powiązań z Krystkiem, właścicielem Zatoki Sztuki.

Sylwester Latkowski nie ma jednak wątpliwości, że ostatnie medialne doniesienia na temat Jarosława Bieniuka są związane właśnie z Zatoką Sztuki i osobami, które tam pracują. Przypomnijmy, że prawie rok temu jedna z kobiet oskarżyła sportowca o brutalny gwałt. Para miała się znać z modnego klubu, a następnie udać się do hotelu, gdzie zażyli narkotyki, a następnie Bieniuk rzekomo popełnił przestępstwo.

W tej sprawie cały czas trwa dochodzenie.

d76k66z

Podziel się opinią

Share

d76k66z

d76k66z