Trwa ładowanie...

Jarosław Jakimowicz o Krystynie Jandzie. "Co to jest za pogarda?"

- Nie mogę jednej rzeczy zrozumieć - mówi Jarosław Jakimowicz w wywiadzie i tym samym atakuje postawę Krystyny Jandy oraz Manueli Gretkowskiej.

Jarosław Jakimowicz o Krystynie Jandzie. "Co to jest za pogarda?"Źródło: East News, fot: East News
d3kl8l0

Zarówno Manuela Gretkowska oraz Krystyna Janda głośno mówią o swoich poglądach. Jawnie sprzeciwiają się władzy PiS. Co do preferencji politycznych Krystyny Jandy oraz Manueli Gretkowskiej, Jarosław Jakimowicz ma swoje zdanie.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażona Janda: "Nie ma ratunku znikąd. PiS jest jak młot pneumatyczny, mają wszystko!"

- Zarówno Janda jak i Gretkowska uważają, że bronią demokracji. Co to jest za jakaś dziwna pogarda, że nie są w stanie zaakceptować tego, że ten naród w demokratycznych wyborach tak właśnie wybrał - powiedział Jakimowicz w rozmowie dla "wPolscepl".

d3kl8l0

Sam Jakimowicz zresztą też nie powstrzymuje się od wygłaszania swoich opinii. Kiedyś przyznał nawet, że stracił rolę w serialu przez swoje wypowiedzi.

- Miałem jutro zacząć serial. To nie jest tak, że to miała być rozmowa, że to będzie za miesiąc. Nie, już wszystko było przygotowane. Ja miałem na jutro umówiony samochód, że mnie odbiera o 6 rano sprzed domu, miałem tekst, wszystko. I dzwoni do mnie o 17 dzień wcześniej moja agencja i mówi: "Jarek, oni rezygnują z ciebie, przez twoje wypowiedzi" - powiedział w rozmowie na kanale YouTube wsensie.tv.

Zdaje się, że poglądy polityczne jeszcze długo będą dzielić środowisko artystyczne.

d3kl8l0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kl8l0