Trwa ładowanie...
dsyj3o2

Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli. Zrozumiał, że rozstanie było błędem

Jarosław Kret żałuje rozstania z Beatą Tadlą. Po tym, jak publicznie ją zostawił, chce znów stworzyć z nią szczęśliwy związek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli
Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli (ONS.pl)
dsyj3o2

Od kilku miesięcy plotkarska prasa żyje rozstaniem Beaty Tadli i Jarosława Kreta. Pogodynek niespodziewanie porzucił ukochaną, a później relacjonował w mediach szczegóły ich związku. Zaskoczona wyznaniami byłego partnera dziennikarka w każdym odcinku "Tańca z gwiazdami" zalewała się łzami na samo wspomnienie o Krecie. I gdy w końcu stanęła na nogi, prezenter przyznał, że chciałby ją odzyskać.

Zobacz pełen emocji wywiad w łóżku. Wzruszona Beata Tadla wyznała, czy wybaczyła już Kretowi

Jak podaje dwutygodnik "Party", pogodynek zrozumiał, że popełnił błąd i zrobi wszystko, by znów stworzyć z Tadlą szczęśliwy związek.

dsyj3o2

- Jarek wie, że rozstanie z Beatą Tadlą było błędem. Zrozumiał, że ona jest dla niego najważniejsza i chce nadal z nią być. Teraz stara się jej udowodnić, że warto mu dać drugą szansę. Najchętniej cofnąłby czas i pokierował wszystkim tak, żeby nie stracić Beaty - powiedział informator magazynu.

Kret na tyle przeżywa rozstanie z ukochaną, że zaczął chodzić na spotkania z psychologiem. Ekspert miał mu pomóc w przeanalizowaniu błędów i wyciągnięciu z nich wniosków na przyszłość. Wszystko jednak wskazuje na to, że wszystkie starania prezentera pójdą na marne. Wystarczy choćby poczytać kilka wywiadów Tadli, aby zrozumieć, że nic z tego nie będzie. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że jest nastawiona na nowe cele i nie zamierza wracać do przeszłości.

dsyj3o2

Podziel się opinią

Share
dsyj3o2
dsyj3o2