Trwa ładowanie...

Jennifer Aniston i jej majątek. Wiemy, ile dostała za "Przyjaciół"

Jennifer Aniston do dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie, a fani wciąż wspominają jej rolę w hitowym serialu "Przyjaciele". Wiemy, ile dostała pieniędzy za grę w tej produkcji.

Jennifer Aniston i jej majątek. Wiemy, ile dostała za "Przyjaciół"Źródło: East News
d37pu3m
d37pu3m

Jennifer Aniston kilka dni temu obchodziła swoje 51. urodziny. Z tej okazji "Interview Magazine" opublikował wywiad z aktorką, dołączając życzenia urodzinowe od m.in byłego męża, Justuina Theroux. Dodatkowo ujawniono jej zarobki, m.in. za grę w serialu "Przyjaciele". Aktorka nie dość że należy do jednych z najpopularniejszych aktorek na świecie, to jeszcze do najbogatszych.

Aniston za 1. sezon gwiazda zarobiła 540 tys. dol. Kolejna seria przyniosła aktorce 960 tys. dol, a jeszcze następna prawie 2 mln dol. Za ostatni sezon "Przyjaciół" aktorka zgarnęła aż 18 mln dol. - to średnio daje ok. miliona dolarów za 1 odcinek. Dodatkowo z tytuły tantiem otrzymała kilkanaście mln dol.

Aniston to także aktorka filmowa, więc te zarobki są jeszcze większe. Za występy w produkcjach do 2011 r. zarobiła aż 75 mln dol., a dziś żąda nawet 8 mln dol. za rolę. Na kłopoty finansowe nie ma prawa narzekać.

Gdy zsumujemy majątek aktorki z zarobkami z reklam linii Emirates Airline (5 mln dol.), wychodzi, że Aniston ma na koncie ok 300 mln dol. Rocznie zarabia 20-30 mln. Jej majątek jest porównywalnie wielki z tym, ile szacunkowo zarabia Brad Pitt.

d37pu3m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37pu3m