Trwa ładowanie...
d1w2sr3

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcia córek. Zrobiła to w ważnej sprawie

Joanna Koroniewska rzadko kiedy zabiera głos w prywatnych sprawach. Tym razem poświęciła się i zwierzyła ze swojej historii w imię wielu kobiet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska pokazała zdjęcia córek
Joanna Koroniewska pokazała zdjęcia córek (ONS.pl, Fot: Przemysław Błaszczyk)
d1w2sr3

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są bardzo zgranym małżeństwem. Obydwoje udzielają się medialnie, nie wchodząc sobie w drogę. To rzadkość w polskim show-biznesie. Doskonale łączą życie prywatne z zawodowym. I choć zarówno Joanna, jak i Maciej brylują w świecie celebrytów, strzegą informacji o tym, co dzieje się pod ich dachem. Teraz aktorka przełamała pewien temat tabu.

ZOBACZ TAKŻE: Fani chcą, by Joanna Koroniewska wróciła do "M jak miłość". Gwiazda komentuje

Wiele matek ostatnimi czasy niejednokrotnie zostało skrytykowanych za to, że w przestrzeni publicznej karmiły swoje dzieci piersią.

d1w2sr3

Joanna Koroniewska postanowiła zabrać głoś w tym kontrowersyjnym temacie.

- Żadnej mamie, bez względu na sytuację nie jest łatwo. I żadna z nas nie zasługuje na otwartą krytykę. Dlatego warto się przed nią bronić. Bardzo chciałbym opisać Wam szczegółowo moją sytuację,ale wiem, że nie zakończy ona żywot tutaj a będzie pewnie dalej publikowana więc się powstrzymam. Napiszę tylko, że jeśli chodzi o mnie, karmienie piersią ani w jednym ani w drugim przypadku nie było sprawą super łatwą, przeszkód było co niemiara, ale ten kto mnie zna wie, że jestem z tych zaciętych - napisała gwiazda.

Aktorka nie tylko zwierzyła się ze swojej prywatnej hostroii, ale także pokazała zdjęcia swoich dzieci.

d1w2sr3

Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor wychowują 10-letnią córkę Janinę i roczną córkę Helenę.

Aktorka, wychowując dwie dziewczynki, doskonale zna trudy macierzyństwa, dlatego fani są jej wdzięczni, że zabrała głos w temacie karmienia piersią.

- To jest nasza sprawa. Dla mnie kiedy karmie moja Julkę piersią jest chwilą tylko dla NAS. niczego NIE żałuję, a wiem, że dla NIEJ to najlepsze rozwiązanie. Nie krępuje się karmić w miejscach pobulicznych... Nie obchodzi mnie zdanie innych. Dla mnie najważniejsze jest dziecko.Ba! Miłość mojego życia - czytamy komentarz pfanki pod zdjęciem Koroniewskiej.

Pod postem znajdziemy wiele innych opinii mam. Niejedna z nich jest oburzona, że w dzisiejszych czasach jeszcze kogoś szokuje karmienie piersią w miejscach publicznych. A jakie jest wasze zdanie?

d1w2sr3

Podziel się opinią

Share

d1w2sr3

d1w2sr3