Trwa ładowanie...
Joanna Krupa

Joanna Krupa: Koniec rozbieranych zdjęć

Joanna Krupa 23 kwietnia obchodziła swoje 40. urodziny. Jej mąż wyznał, że to dobry czas, aby skończyć z rozbieranymi zdjęciami.

Share
Joanna Krupa: Koniec rozbieranych zdjęć
Źródło: ONS.pl
d211a5u

Douglas Nunes, mąż Joanny Krupy, który niedawno także obchodził swoje urodziny (jest o dziesięć lat starszy od Joasi) stwierdził, że nie chce, aby jego małżonka pozowała do nagich zdjęć. – On rozumie, że Dżoana jest modelką, ale uważa, że zrobiła w młodości tyle rozbieranych zdjęć, że już wystarczy. Jest po prostu bardzo zazdrosny i powiedział basta – wyznał informator "Faktu". Czy to oznacza, że nigdy więcej nie zobaczymy Joasi w reklamach? Niekoniecznie.

Jak się okazuje mąż celebrytki ma jednak wewnętrzną zgodę na sesje w bieliźnie:

W podobnym stroju chodzi się po plaży, więc dla niego zdjęcia w bieliźnie są w porządku. O nagich jednak nie ma już mowy - podał za informatorem "Fakt".

d211a5u

Czy Joanna Krupa uszanuje decyzję męża? I czy żądanie ma jakieś odstępstwa? Gwiazda przecież występowała nago w wielu sesjach charytatywnych, między innymi na rzecz zakazania hodowania zwierząt na futra.

Warto przypomnieć, że były mąż Joanny Krupy, Romain Zago również był typem zazdrośnika. Celebrytka należy jednak do silnych kobiet i nie daje się łatwo ustawić. Jak będzie w tym przypadku?

d211a5u

Podziel się opinią

Share
d211a5u
d211a5u