Trwa ładowanie...

Joanna Kulig może dostać amerykańskie obywatelstwo

Póki co aktorka pracuje w USA dzięki specjalnej wizie. Będzie jednak starała się uzyskać amerykańskie obywatelstwo.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Kulig może dostać amerykańskie obywatelstwoŹródło: ONS.pl
d1wbn8e
d1wbn8e

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Kulig na dobre zadomowi się w Los Angeles. Sukces "Zimnej wojny" sprawił, że jest jedną z najgorętszych gwiazd w Hollywood. Jej talent i urodę chwalą zagraniczni producenci oraz gwiazdy światowego formatu. Aktorka poleciała do USA na długie tygodnie przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów i to tam urodziła swojego synka. Dziecko gwiazdy już ma obywatelstwo amerykańskie, a Joanna też ma zamiar się o takie postarać.

– Dzięki dziecku urodzonemu w USA pani Joanna i jej mąż będą mogli mieć amerykańskie obywatelstwo. Bowiem każde dziecko urodzone na terenie Stanów, bez względu na to, z jakiego kraju pochodzi jego matka, automatycznie staje się obywatelem tego kraju - wyznał radca prawny Maciej Lisowski w rozmowie z "Super Expressem".

Jednak by syn gwiazdy wystąpił o obywatelstwo dla swoich rodziców, musi najpierw skończyć 21 lat. Na szczęście przez wzgląd na dynamicznie rozwijającą się karierę, aktorka nie będzie musiała czekać tak długo.

d1wbn8e

- Pani Joanna może liczyć na paszport przez karierę. Na podstawie wizy pracowniczej jest sponsorowana przez pracodawcę i może otrzymać zieloną kartę, a za kilka lat obywatelstwo – dodaje źródło tabloidu.

Myślicie, że Kulig podbije Hollywood?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1wbn8e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wbn8e