Trwa ładowanie...
d3umuho

Joanna Kulig może dostać amerykańskie obywatelstwo

Póki co aktorka pracuje w USA dzięki specjalnej wizie. Będzie jednak starała się uzyskać amerykańskie obywatelstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig
Joanna Kulig (ONS.pl)
d3umuho

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Kulig na dobre zadomowi się w Los Angeles. Sukces "Zimnej wojny" sprawił, że jest jedną z najgorętszych gwiazd w Hollywood. Jej talent i urodę chwalą zagraniczni producenci oraz gwiazdy światowego formatu. Aktorka poleciała do USA na długie tygodnie przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów i to tam urodziła swojego synka. Dziecko gwiazdy już ma obywatelstwo amerykańskie, a Joanna też ma zamiar się o takie postarać.

– Dzięki dziecku urodzonemu w USA pani Joanna i jej mąż będą mogli mieć amerykańskie obywatelstwo. Bowiem każde dziecko urodzone na terenie Stanów, bez względu na to, z jakiego kraju pochodzi jego matka, automatycznie staje się obywatelem tego kraju - wyznał radca prawny Maciej Lisowski w rozmowie z "Super Expressem".

Jednak by syn gwiazdy wystąpił o obywatelstwo dla swoich rodziców, musi najpierw skończyć 21 lat. Na szczęście przez wzgląd na dynamicznie rozwijającą się karierę, aktorka nie będzie musiała czekać tak długo.

d3umuho

- Pani Joanna może liczyć na paszport przez karierę. Na podstawie wizy pracowniczej jest sponsorowana przez pracodawcę i może otrzymać zieloną kartę, a za kilka lat obywatelstwo – dodaje źródło tabloidu.

Myślicie, że Kulig podbije Hollywood?

d3umuho

Podziel się opinią

Share

d3umuho

d3umuho