Trwa ładowanie...
dka4fag

Joanna Liszowska pokazała swoją metamorfozę. Same pozytywne komentarze

Joanna Liszowska ostatnio jest rozchwytywana przez media. Dzieje się to za sprawą m.in. rozwodu z milionerem oraz rozpoczęcia kariery muzycznej. Postanowiła podtrzymać rozgłos i pokazała, jaką przeszła metamorfozę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska zmieniła fryzurę, zniknęły loki
Joanna Liszowska zmieniła fryzurę, zniknęły loki (ONS.pl)
dka4fag

Joanna Liszowska ma całkiem bogatą karierę aktorską, lecz stara się na tym nie poprzestać. Niedawno rozpoczęła karierę muzyczną. Internauci nie przestają komentować jej wykonania utworu Zdzisławy Sośnickiej "Aleja gwiazd". Rozgłosu dodaje jej też rozwód ze szwedzkim milionerem. Jednak to nie koniec jej zmian w życiu i nowych doświadczeń, bowiem pochwaliła się zaskakująca metamorfozą.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Liszowska w Bentleyu za ponad milion złotych

Trzeba przyznać, że Liszowska w nowym wcieleniu zupełnie nie przypomina dawnej artystki. Zniknęły długie blond loki. Aktorka miała wyprostowane włosy oraz długą grzywkę. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze wygląda równie atrakcyjnie.

dka4fag

Stylizacja bardzo spodobała się m.in. koleżankom z branży, m.in. Katarzynie Zielińskiej, Annie Dereszowskiej i Katarzynie Skrzyneckiej. "Tak cię lubię najbardziej", "Niesamowicie wyglądasz", "Przepiękna" - pisały pod jej postem na Instagramie.

Niestety, Liszowska tej fryzury na długo nie zachowa. Okazuje się, że nowa fryzura Liszowskiej to tylko peruka.

Co myślicie o Joannie Liszowskiej w takim wydaniu?

dka4fag

Podziel się opinią

Share
dka4fag
dka4fag