Trwa ładowanie...
dxpms8l

Joanna Przetakiewicz mówi o swoim pierwszym razie. "Smakował nijak przynajmniej na początku"

Joanna Przetakiewicz zaskoczyła wszystkich szczerym wyznaniem. Projektantka zdradziła, że dziewictwo straciła bardzo wcześnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz zdradza, kiedy straciła dziewictwo.
Joanna Przetakiewicz zdradza, kiedy straciła dziewictwo. (ONS.pl)
dxpms8l

W życiu Joanny Przetakiewicz ostatnio wiele się dzieje. Projektantka pisze książkę, a niedawno zapowiedziała nowy program "Joanna Happy Hour Show", którego produkcji podejmie się Rochstar, czyli firma należąca do jej ukochanego Rinke Rooyensa. Prywatnie gwiazda również rozkwita. Holenderski partner jest w niej zakochany po uszy.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz tłumaczy się z parkowania na zakazie: "Uwielbiam łamać schematy"

Szczęśliwa i dojrzała kobieta nie boi się podejmować tematów, które inni uznaliby na tabu. W rozmowie z Faktem projektantka zdradziła kilka informacji na temat swojego pierwszego razu. Okazuje się, że Joanna Przetakiewicz straciła dziewictwo wcześnie, bo w wieku 14 lat.

dxpms8l

– Pierwszy seks uprawiałam, mając 14 lat (…) Smakował nijak przynajmniej na początku – przyznaje Przetakiewicz.

Gwiazda przyznaje, że była to świadoma decyzja, podyktowana silnym uczuciem. Joanna Przetakiewicz dodaje jednak, że:

– Natomiast byłam jeszcze wtedy tak niedojrzała, że nie była w stanie docenić smaku intymności i erotyki. Dziś to wygląda zupełnie inaczej.

Prowadząca programu "Joanna Happy Hour Show" daje również rady dotyczące życia łóżkowego po pięćdziesiątce. Dla Joanny wiek to tylko liczba.

– Nie mogę powiedzieć, że seks po pięćdziesiątce smakuje lepiej niż kiedyś. Wszystko zależy od tego, z kim to robimy. Nie powinniśmy absolutnie rozpatrywać seksu w kategoriach, kto ile ma lat – przekonuje dyrektorka "La Manii".

Czy szczere wyznanie Joanny Przetakiewicz nie przekroczyło granicy dobrego smaku?

dxpms8l

Podziel się opinią

Share
dxpms8l
dxpms8l