Trwa ładowanie...

Johnny Depp pokazał ostatniego SMS-a od Amber Heard. Wyznała miłość, chciała drugiej szansy

Johnny Depp postanowił pokazać ostatniego SMS-a, jakiego otrzymał od swojej byłej żony Amber Heard. W kontekście trwającej batalii sądowej, może zaskakiwać, że wyznała mu w nim miłość i prosiła, by do niej wrócił.

Johnny Depp pokazał ostatniego SMS-a od Amber Heard. Wyznała miłość, chciała drugiej szansyŹródło: ONS.pl
d3ad5hr
d3ad5hr

Johnny Depp pokazał ostatniego SMS-a od Amber Heard

Sytuacja między wspomnianą dwójką jest bardzo napięta. Przypomnimy, że Amber Heard oskarża Johnny’ego Deppa o stosowanie przemocy domowej. Otrzymała od niego 7 mln dol., ale wszystko przekazała na cele charytatywne. Mimo to aktorka nie odpuściła i opowiedziała mediom o "związku pełnym przemocy fizycznej i psychicznej" - nazwisko Deppa nie padło, ale było jasne, o kogo chodzi. Aktor oskarżył ją o zniesławienie i żąda 50 mln dol odszkodowania.

Dodajmy też, że Depp pokazywał nagrania i zdjęcia wskazujące na agresywne zachowania Heard.

Teraz Heard chce załagodzić sytuację, ale Depp nie jest skłonny pójść na ugodę. Dziennikarze "Daily Mail" dotarli do akt sądowych sprawy, w których znaleźli treści SMS-ów wysyłanych przez Heard. Depp miał zgodzić się na ich publikację. W ostatniej wiadomości tekstowej kobieta przyznała, że nie ma nic, chce się pogodzić, kocha Deppa i chciałaby, żeby do siebie wrócili.

d3ad5hr

- Najlepiej by było, gdybyśmy się dogadali i razem opanowali sytuację. Myślałam, że wniosłeś o rozwód, a ty tylko odszedłeś. Nie mam nic poza miłością do ciebie - napisała Heard do Deppa.

Trudno przewidzieć, jaki będzie koniec tego sporu. Wydaje się, że ani Heard, ani Depp nie chcą tak naprawdę dać tutaj za wygraną.

d3ad5hr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ad5hr