ycipk-3gvw33

Johnny Depp pokazał ostatniego SMS-a od Amber Heard. Wyznała miłość, chciała drugiej szansy

Johnny Depp postanowił pokazać ostatniego SMS-a, jakiego otrzymał od swojej byłej żony Amber Heard. W kontekście trwającej batalii sądowej, może zaskakiwać, że wyznała mu w nim miłość i prosiła, by do niej wrócił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Depp pokazał ostatniego SMS-a od Amber Heard. Wyznała miłość, chciała drugiej szansy
Johnny Depp pokazał ostatniego SMS-a od Amber Heard. Wyznała miłość, chciała drugiej szansy (ONS.pl)
ycipk-3gvw33

Johnny Depp pokazał ostatniego SMS-a od Amber Heard

Sytuacja między wspomnianą dwójką jest bardzo napięta. Przypomnimy, że Amber Heard oskarża Johnny’ego Deppa o stosowanie przemocy domowej. Otrzymała od niego 7 mln dol., ale wszystko przekazała na cele charytatywne. Mimo to aktorka nie odpuściła i opowiedziała mediom o "związku pełnym przemocy fizycznej i psychicznej" - nazwisko Deppa nie padło, ale było jasne, o kogo chodzi. Aktor oskarżył ją o zniesławienie i żąda 50 mln dol odszkodowania.

Dodajmy też, że Depp pokazywał nagrania i zdjęcia wskazujące na agresywne zachowania Heard.

ycipk-3gvw33

Teraz Heard chce załagodzić sytuację, ale Depp nie jest skłonny pójść na ugodę. Dziennikarze "Daily Mail" dotarli do akt sądowych sprawy, w których znaleźli treści SMS-ów wysyłanych przez Heard. Depp miał zgodzić się na ich publikację. W ostatniej wiadomości tekstowej kobieta przyznała, że nie ma nic, chce się pogodzić, kocha Deppa i chciałaby, żeby do siebie wrócili.

- Najlepiej by było, gdybyśmy się dogadali i razem opanowali sytuację. Myślałam, że wniosłeś o rozwód, a ty tylko odszedłeś. Nie mam nic poza miłością do ciebie - napisała Heard do Deppa.

Trudno przewidzieć, jaki będzie koniec tego sporu. Wydaje się, że ani Heard, ani Depp nie chcą tak naprawdę dać tutaj za wygraną.

ycipk-3gvw33
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3gvw33

ycipk-3gvw33
ycipk-3gvw33