Trwa ładowanie...
d3crl24

Żona Johnny'ego Deppa zdradzała go z miliarderem. Aktor pozywa ją na 50 mln dol.

Johnny Depp oskarża eks-żonę o zniesławienie i zdradę, kiedy byli jeszcze małżeństwem. I żąda 50 mln dol. zadośćuczynienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Takie chwile już nie wrócą. Amber Heard i Johnny Depp, Kalifornia, styczeń 2016 r.
Takie chwile już nie wrócą. Amber Heard i Johnny Depp, Kalifornia, styczeń 2016 r. (Getty Images)
d3crl24

Magazyn "People" dotarł do treści pozwu, jaki właśnie złożyli prawnicy Johnny'ego Deppa.

ZOBACZ TEŻ: Depp przygotowuje się do nowej roli? "Bohater ma prowadzić niehigieniczny tryb życia"

d3crl24

Z pisma wynika, że Amber Heard zaczęła przyprawiać rogi Deppowi zaledwie miesiąc po ceremonii ślubnej. Jej kochankiem miał być Elon Musk – miliarder, przedsiębiorca, filantrop i twórca m.in. Tesla Inc. Którego łączono też m.in. z Angeliną Jolie.

Musk miał odwiedzać posiadłość małżeństwa, kiedy gwiazdor kręcił filmy poza USA. W pozwie Depp utrzymuje, że Musk miał być w ich domu w dniu, kiedy Amber wrzuciła do sieci zdjęcia posiniaczonej twarzy.

Przedstawiciele Elona Muska zaznaczają, że para poznała się już po rozwodzie Heard i Deppa. A ich znajomość przerodziła się w zażyłość dopiero jakiś czas później.

d3crl24

- Pani Heard nie jest ofiarą, ona jest sprawcą - piszą prawnicy Jonny'ego Deppa. Aktor w wakacje ubiegłego roku oskarżył bowiem byłą żonę o pobicie.

Johnny Depp i Amber Heard byli małżeństwem zaledwie 15 miesięcy. Powodem zerwania miały być "różnice nie do pogodzenia". Para rozstała się w atmosferze skandalu. Heard wniosła o rozwód w maju 2016 r.

Aktorka twierdziła, że padła ofiarą przemocy domowej. Bardzo głośnym echem odbiły się jej selfie, na których pokazywała posiniaczoną twarz. Oprawcą miał być właśnie Johnny Depp. Na początku 2019 r. wypłynęły jej zeznania, w których nazywała byłego męża potworem.

Para doszła do porozumienia. Choć oficjalnie nie podano kwoty ugody, to spekuluje się, że Amber Heard miała dostać ok. 7,5 mln dol. Pieniądze przekazała na cele charytatywne.

d3crl24

Podziel się opinią

Share

d3crl24

d3crl24
d3crl24