Trwa ładowanie...
d43rpiu

Jurek Owsiak wraca. Magda Gessler wspiera szefa WOŚP

- Będę grał znowu z Orkiestrą - powiedział Jurek Owsiak w opublikowanym filmiku na Facebooku. W sieci wylało się mnóstwo komentarzy i postów. Murem za Owsiakiem stała również Magda Gessler.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gessler ucieszyła się z powrotu Owsiaka.
Gessler ucieszyła się z powrotu Owsiaka. (East News, Fot: East News)
d43rpiu

Przypomnijmy, że Jurek Owsiak po tragicznych wydarzeniach podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku oficjalnie zrezygnował z funkcji prezesa fundacji. Wraz z przekazaniem informacji błyskawicznie powstała akcja "#muremzaOwsiakiem", w której internauci wysyłali mnóstwo słów wsparcia dla szefa WOŚP. Po pogrzebie prezydenta Pawła Adamowicza Jerzy Owsiak zmienił zdanie.

ZOBACZ WIĘCEJ: Żona Adamowicza do Owsiaka: Jurku, zmień swoją decyzję i graj z nami dalej

- Biorę się do roboty. Biorę się jeszcze 10 razy mocniej. To pokazuje, że twoje ideały Paweł, wróciły jeszcze z większą mocą - powiedział Owsiak i oświadczył, że wraca na funkcję prezesa fundacji.

d43rpiu

Na taką informację czekało wielu ludzi. Swoją radość w mediach społecznościowych postanowiła wyrazić także Magda Gessler.

"Kochany. Zawsze wiedziałam, że tylko kolorowi ludzie mogą zmienić ten świat, a kolory znów są intensywne. Jurku, moje serce rośnie, by nadążyć za twoim. Nie wątpiłam, że potrzebujący są najważniejsi dla ciebie" - czytamy w poście na facebookowym profilu gwiazdy.

"Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu" - dodawali fani w komentarzach, którzy również nie mogli powstrzymać radości.

d43rpiu

Podziel się opinią

Share

d43rpiu

d43rpiu