Trwa ładowanie...

Justin Timberlake: To jego żona stoi za szczerym wpisem na Instagramie

Jessica Biel i Justin Timberlake wciąż są razem. Okazuje się również, że to ona nakłoniła go do publicznych przeprosin i wyjaśnień, które opublikował na Instagramie.

Justin Timberlake: To jego żona stoi za szczerym wpisem na InstagramieŹródło: ONS.pl
dbo6387
dbo6387

Jak podał magazyn "DailyMail", to Jessica Biel nakłoniła partnera do trudnego wyznania w social mediach. Przypomnijmy, że paparazzi przyłapali Justina Timberlake'a w klubie razem z Alishą Wainwright, partnerką z planu filmowego. Informatorzy przyznają, że między Justinem i Alishą nic się nie działo. Sam podejrzany powiedział, że spotkanie z koleżanką było niewinne, a on po prostu za dużo wypił.

Zdjęcia wskazują jednak, że nie tylko rozmawiali, ale również czule się obejmowali. Trzymali za ręce, a na dłoni Timberlake'a nie było widać obrączki.

Po tym, jak w mediach zaczęła się lawina plotek piosenkarz opublikował na Instagramie oświadczenie:

"Do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tamtej nocy za dużo wypiłem. Ubolewam nad moim zachowaniem. To nie jest przykład, jaki chciałbym dać mojemu synowi. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tej niezręcznej sytuacji. Jestem skupiony na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim tylko mogę być" - napisał na Instagramie.

Czy para postanowi zostać razem dla dobra ich kilkuletniego dziecka? Póki co, Jessica Biel stoi murem za ukochanym. Wcześniej pokonali już nie jeden kryzys, więc jest szansa, że przetrwają i ten.

dbo6387
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbo6387