Trwa ładowanie...
d2rvt0q

Justyna Żyła w ogniu krytyki. "Znowu lansuje się na swoim mężu"

Desperackie podkładanie się mediom nie wystarczyło, żeby zrobić karierę. Teraz Justynę Żyłę oskarżono o to, że lansuje się na nazwisku znanego skoczka. Mimo tego jej biznes nie zażarł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła
Justyna Żyła (Instagram.com, Fot: Instagram)
d2rvt0q

Historię rozstania Piotra Żyły i jego żony zna już chyba każdy. Z rodzinnego nieszczęścia zrobili medialne show, które bardzo szybko stało się groteską. I choć sądziliśmy, że to już koniec tej szopki, to teraz Justyna postanowiła na ekran przenieść swoją pasję. Do gotowania. Bo jak twierdzi, na nazwisko skoczka harowała także ona. Przez ostatnich 12 lat. Krytyki nie ma końca.

ZOBACZ TAKŻE: #dziejesiewsporcie: tak się prezentuje żona Piotra Żyły

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Justyna Żyła założyła swój kanał kulinarny i blog. Teraz oprócz przepisów "celebrytki", nie brakuje także negatywnych opinii skierowanych w jej stronę. Złośliwi twierdzą, że żona skoczka promuje się na jego nazwisku.

d2rvt0q

Kanał na YouTube "UwaŻyła" miał być nowym startem dla Justyny. Jednak jedyne, czego sobie naważyła, to piwo, które musi teraz wypić. Sama. Bo choć nazwisko ciągle ma po skoczku, to nic nie wskazuje na to, żeby coś oprócz tego ich jeszcze łączyło. Dlaczego była żona nie zrezygnuje z nazwiska męża? Odpowiedziała sama zainteresowana.

"Na moje nazwisko pracowałam 12 lat, będąc żoną Piotra, bo na sukces skoczka pracuje nie tylko on, ale i cała jego rodzina. Nie chcę wracać do tego, co było. Powoli godzę się z takim stanem rzeczy. Teraz chcę zrealizować swoje marzenia, znaleźć na to czas, bo przecież pracuję i wychowuję dwójkę dzieci. Ale nie ma rzeczy nie możliwych" - przyznaj Justyna w rozmowie z "Fleszem".

Choć staramy się zrozumieć Justynę, to dziwi nas, że nie próbuje raz na zawsze odciąć się od rozdziału "Żyła" w swoim życiu. Może wtedy uniknęłaby uwag pt. "Znowu lansuje się na swoim mężu".

d2rvt0q

Podziel się opinią

Share

d2rvt0q

d2rvt0q