Trwa ładowanie...
d2u2e86

Już tylko miesiąc dzieli nas od najważniejszego festiwalu muzyki lat 90!

Skład 3 edycji Cuprum Hits Festival przedstawia się interesująco- pośród 14 artystów wystąpią między innymi DJ Bobo, którego niemalże każdy singiel okazał się hitem oraz Lena Katina z rosyjskiego duetu t.A.T.u!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazdą wydarzenia będzie Lena Katina z rosyjskiego duetu t.A.T.u!
Gwiazdą wydarzenia będzie Lena Katina z rosyjskiego duetu t.A.T.u! (Wikimedia Commons CC BY)
d2u2e86

W Polsce o t.A.T.u było głośno dzięki piosence Nas nie dogoniat, która szturmem zdobyła nasze listy przebojów. Od tego czasu minęło kilkanaście lat, ale jak się okazało rudowłosa wokalista po dziś dzień ma rzesze fanów w naszym kraju!

Kliknij poniżej, żeby zobaczyć przedsmak pierwszego dnia Cuprum Hits Festival:

Zobacz też: Wzruszająca chwila na SopotHit Festiwal 2019. Chylińska zaniemówiła

d2u2e86

Dostajemy wiele wiadomości z podziękowaniami za sprowadzenie artystki na festiwal, wybór Leny jako jednej z artystki z pewnością nie należy do sztampowych – mówi Adam Pisarski, organizator Cuprum Hits Festival. Przekrój zespołów jest bogaty, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas dwóch dni na festiwalu wystąpi 14 artystów- zobacz jak przedstawia się line up.

Co oprócz koncertów przygotowali organizatorzy?

Festiwal jest dedykowany dla rodzin z dziećmi, dlatego nie zabraknie między innymi dmuchańców, wesołego miasteczka, strefy fitness oraz punktów animacyjnych. Z atrakcji będzie można korzystać w sobotę i niedzielę od godziny 15:00- wszystko to już 13 – 14 lipca na lotnisku w Lubinie.

Zobacz też: Czy widziałeś kiedyś deszcz? John Fogerty po raz pierwszy w Polsce

d2u2e86

Zapowiedź drugiego dnia Cuprum Hits Festival:

Tak mocny skład zapewni prawdziwy klimat tamtych lat i masę niezapomnianych wspomnień! Bilety od 39zł na stronie organizatora www.kupbilet24.pl.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d2u2e86

Podziel się opinią

Share
d2u2e86
d2u2e86