Już w maju film na DVD z udziałem Meghan Markle. Nie brakuje w nim odważnych scen

Ślub księcia Harry'ego i jego ukochanej zbliża się wielkimi krokami. Teraz mogą pojawić się kłopoty w raju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odważne sceny z udziałem Meghan Markle
Odważne sceny z udziałem Meghan Markle (Youtube.com)
WP

Już niebawem na DVD ukaże się film z udziałem Meghan Markle. Książę Harry może mieć ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ przyszła żona uwodzicielsko rozebrała w nim swojego kolegę, Michaela Rady. Film miał premierę w 2013 r., ale dopiero teraz ukaże się na płycie. Premiera ma odbyś się zaledwie kilka dni przed tym jak Harry i Meghan powiedzą sobie "tak".

W filmie Markle umawia się na randkę z mężczyzną, którego poznała przez internet. Znajduje się tam burzliwa scena, w której pani Meghan zabiera swojego towarzysza do domu po nocnej imprezie i niezdarnie próbuje go rozebrać. Bez wątpienia sprzedaż DVD znacznie wzrośnie i będzie powyżej oczekiwań dystrybutorów.

WP

W przypadku Markle, droga do zostania księżną jest bardzo kręta. Co i rusz wychodzą na jaw nowe fakty z przeszłości Megan. Ostatnio pisaliśmy również o tym, że do sieci wyciekły jej zdjęcia topless. Wcześniej również internauci mogli zobaczyć seksowne fotki przyszłej księżnej, co nie spodobało się na dworze. Czy książę zostanie jeszcze czymś zaskoczony?

Przypomnijmy, że ślub Meghan i Harry'ego odbędzie się 19 maja. Para zdecydowała, że fotografem na ich ślubie będzie Polak, Alexi Lubomirski. To właśnie on zrobił im przepiękną sesję zaręczynową. Mężczyzna fotografował także takie postacie jak Beyonce czy Julia Roberts.

WP

Zobaczcie zapowiedź filmu z Meghan Markle!

Youtube.com
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: Chce zarobić na ślubie Harry'ego i Meghan. Wyczekał moment

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP