Trwa ładowanie...
d18l7ho
News

Kanye West przyjaźni się z Donaldem Trumpem?

Kanye West spotkał się z Donaldem Trumpem! Amerykański muzyk pojawił się nieoczekiwanie w nowojorskim wieżowcu należącym do prezydenta elekta. Wizyta rapera w Trump Tower wzbudziła niemałe zainteresowanie dziennikarzy. Jak się okazuje, panowie znają się od dawna. O czym Kanye West rozmawiał z Donaldem Trumpem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kanye West przyjaźni się z Donaldem Trumpem?
(twitter.com)
d18l7ho

Jak donosi portal TMZ.com, Kanye West wstąpił do Trump Tower, czyli wieżowca w Nowym Jorku należącego do prezydenta elekta i poprosił go o spotkanie. Trump bez wahania się zgodził. Mężczyźni rozmawiali przez 15 minut.

Kiedy wspólnie opuścili windę przywitał ich tłum paparazzi. Donald Trump zapytany o temat rozmowy stwierdził, że dotyczyła ona życia. Nie zabrakło także serdecznego pożegnania. Prezydent stwierdził, że Kanye jest "dobrym gościem".
- Trzymaj się. Widzimy się wkrótce - powiedział Trump.

W spotkaniu uczestniczył także reżyser Eli Linnetz, specjalista od marketingu Corey Gamble i córka prezydenta Ivanka Trump.

d18l7ho

Warto przypomnieć, że w 2015 roku podczas gali MTV Video Music Awards Kanye West ogłosił, że w 2020 roku będzie startował na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pomysł przypadł do gustu fanom muzyka. Na Twitterze pojawił się nawet hasztag #kanye2020 zachęcający rapera do udziału w kolejnych wyborach.

twitter.com
twitter.com

ZOBACZ TAKŻE:

d18l7ho
d18l7ho

Podziel się opinią

Share

d18l7ho

d18l7ho