Trwa ładowanie...

Karol Strasburger został ojcem. Odebrał żonę i córeczkę ze szpitala

Karol Strasburger nie dość, że niedawno poślubił wybrankę swojego serca, to jeszcze kilka dni temu po raz pierwszy został ojcem. Aktor nie zamierza jednak dawać sobie taryfy ulgowej ze względu na wiek. Zapowiada, że nie będzie migać się od nowych obowiązków, co udowodnił już odbierając żonę i córkę ze szpitala.

Karol Strasburger został ojcem. Odebrał żonę i córeczkę ze szpitalaŹródło: ONS.pl
d4ig49u
d4ig49u

Karol Strasburger nie miał łatwo. Gdy tylko o jego związku z Małgorzatą Weremczuk dowiedziały się media, spadła na niego lawina krytyki. Wielu nie mogło się pogodzić, że 72-letni Strasburger związał się z 36 lat młodszą kobietą. Pojawiły się komentarze, że nie wypada, że zbyt duża różnica wieku, że to uczucie wyłącznie na pokaz. Sami zainteresowani długo nie komentowali sprawy. W końcu jednak nie wytrzymali (Weremczuk skomentowała związek ze Strasburgerem: "Nie obchodzi mnie zdanie nieszczęśliwych ludzi").

ZOBACZ WIDEO: Karol Strasburger zmienia metrykę. "To kwestia naszej mentalności i potrzeby życia"

Strasburger, wbrew krytyce, był przekonany, że chce z Małgorzatą stworzyć prawdziwą rodzinę. Choć nie planował jej powiększenia, nie rozpaczał na myśl, że kiedyś mógłby jeszcze zostać ojcem.

d4ig49u

- Nie mówimy kategorycznie "nie". Po prostu cieszymy się szczęściem, jakie nas spotkało. A jeśli zdarzy się nam dziecko, weźmiemy za nie całkowitą odpowiedzialność. Powtórzę się, ale ocenę moralną co mi wolno, a co nie, niech każdy zostawi sobie i uczciwie oceni siebie - mówił jeszcze w kwietniu 2018 r.

Co ciekawe, prowadzący "Familiadę" dodał też, że absolutnie nie bierze pod uwagę ślubu. A jednak! Gdy w połowie sierpnia 2019 r. przyrzekał przed urzędnikiem stanu cywilnego miłość i wierność Małgorzacie, stało się jasne, że i z powiększeniem rodziny nie będzie zwlekał.

Karol Strasburger i Małgorzata Strasburger zostali rodzicami

Tak też się stało. 26 listopada para ogłosiła, że na świecie pojawiła się ich córeczka, Laura. Urszula Dębska, z którą aktor współpracuje na planie serialu "Pierwsza miłość", jest pewna, że Strasburger świetnie poradzi sobie w nowej roli.

- Gratuluję mu z całego serca i jako jego "przyszywana córka" serialowa jestem przekonana, że będzie cudownym tatą - powiedziała na łamach "Super Expressu".

Jak donosi z kolei "Fakt", 27 listopada późnym wieczorem Strasburgerowie wraz z córeczką opuścili szpital na warszawskim Mokotowie. Aktor wręczył ukochanej żonie kwiaty, a później dzielnie niósł nosidełko z maluchem. Świeżo upieczonym rodzicom jeszcze raz gratulujemy!

d4ig49u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ig49u