Trwa ładowanie...

"Kasia Kowalska jest rozbita". Wokalistka wciąż czeka na lepsze wieści

Sytuacja Kasi Kowalskiej jest teraz wyjątkowo trudna. Kilka dni temu wokalistka podzieliła się na Instagramie dramatycznym filmem wideo, w którym zdradza, że jej córka przebywa w angielskim szpitalu. Znajomy rodziny podał nowe wieści w sprawie stanu zdrowia Oli.
Share
Córka Kasi Kowalskiej wciąż przebywa w szpitalu
Córka Kasi Kowalskiej wciąż przebywa w szpitaluŹródło: ONS.pl
d38bbvu

Kilka dni temu Kasia Kowalska poinformowała fanów, że jej córka przebywa w szpitalu. Wyznała też, że aby pomóc jej w oddychaniu, lekarze podłączyli Olę do respiratora. To miało przestrzec wszystkich młodych ludzi przed chęcią opuszczania domu i gromadzenia się na mieście. Gwiazda chciała, aby wszyscy potraktowali zagrożenie epidemiologiczne naprawdę poważnie. Znajomy rodziny wyznał, że wokalistka przeżywa teraz trudne chwile i ma nadzieję na lepsze wieści z angielskiego szpitala.

Zobacz wideo:

- Z Olą nie ma kontaktu, Kasia jest rozbita. Pozostaje tylko czekać na lepsze wieści. A sytuacja naprawdę jest dramatyczna - wyznał znajomy rodziny na łamach "Super Expressu".

d38bbvu

Informator tabloidu dodał także, że córka piosenkarki najprawdopodobniej zaraziła się koronawirusem, ale wciąż nie ma jeszcze oficjalnych wyników testów, które przeprowadzili lekarze.

Zobacz też: Kasia Kowalska opublikowała nowe wideo. Warto to obejrzeć

Przypomnijmy, że Kasia Kowalska zapelowała do ludzi na Facebooku. "Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu" - powiedziała w filmiku.

d38bbvu

Podziel się opinią

Share
d38bbvu
d38bbvu