Trwa ładowanie...
d1vnccg

Kasia Kowalska opublikowała nowe wideo. Warto to obejrzeć

Kasia Kowalska poinformowała ostatnio, że jej córka znajduje się w szpitalu. Musiała być intubowana, co przekazał piosenkarce lekarz z Wielkiej Brytanii. Kowalska opublikowała teraz nowe wideo, w którym ma ważny apel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Kowalska podziękuje lekarzom
Kasia Kowalska podziękuje lekarzom (Instagram.com)
d1vnccg

Kasia Kowalska tuż przed weekendem (27 marca) poinformowała, że jej córka leży w szpitalu w Wielkiej Brytanii. W poruszającym wideo przyznała, że dostała telefon od lekarza, który pytał, czy zgadza się na intubowanie córki. W tym samym nagraniu Kowalska pytała, czy naprawdę musimy wychodzić z domu, by dokładać pracy lekarzom, którzy walczą o życie chorych.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Kowalska następnie podziękowała fanom za wsparcie i dała znać, że stan jej córki jest stabilny. Ale artystka chce podziękować nie tylko tym, którzy życzyli wszystkiego dobrego jej i córce. Chce też podziękować lekarzom, stąd nowy wpis na jej profilu.

d1vnccg

- Dzisiaj o godzinie 17.00 wyjdźmy i bijmy brawa dla lekarzy, dla służby zdrowia, dla wszystkich, którzy muszą pracować w tak trudnym dla nas czasie. Jesteśmy z wami. Dziękujemy wam bardzo - mówi Kowalska. Apel możecie zobaczyć w wideo poniżej.

Owacje dla Lekarzy to akcja, o której głośno nie tylko w Polsce. Podobne podziękowania składali już obywatele Włoch czy Wielkiej Brytanii. Kilka dni temu na instagramowym profilu Pałacu Kensington opublikowano uroczy filmik, na którym widać klaszczących George'a, Charlotte i małego Louise'a, dzieci Kate i Williama.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1vnccg

Podziel się opinią

Share

d1vnccg

d1vnccg