Trwa ładowanie...
d2d3avh

Kasia Tusk chwali się ręcznikiem od Chanel. Jego cena zwala z nóg

Kasia Tusk nie ukrywa, że lubuje się w luksusowych markach. I choć co jakiś czas przekonuje na blogu, że korzysta też z oferty typowych sieciówek, na plaży wypoczywa na ręczniku wartym kilka tysięcy złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk chwali się ręcznikiem od Chanel
Kasia Tusk chwali się ręcznikiem od Chanel (ONS.pl)
d2d3avh

Kasia Tusk zawsze była powściągliwa w epatowaniu życiem prywatnym. W mediach społecznościowych nie pokazywała partnera i nie dzieliła się informacjami na temat ślubu. Trzymała też w w tajemnicy fakt, że spodziewa się dziecka. Wszystkie wiadomości o tym, co dzieje się u córki Donalda Tuska, wychodziły na światło dzienne w zupełnie innych okolicznościach. Księżniczka Europy, jak nazywają ją media, pokazuje fanom tylko tyle, ile sama uzna za stosowne. A ostatnio pokazała całkiem sporo.

W najnowszym wpisie na blogu Tusk zaprezentowała swoją propozycję na stylizację w stylu safari. Biały kostium kąpielowy, na to szorty i zarzucona na ramiona zwiewna koszula. Klimat całości podkreślają dodatki. Stylowy leżak, pleciona torebka i elegancki ręcznik. Jak się jednak okazało - nie był to "zwykły" ręcznik.

d2d3avh

Jak podliczył "Super Express", ten ostatni plażowy gadżet jest wart 5 tys. złotych. Powód? Widnieje na nim metka Chanel. Jakby tego było mało, klapki, w którym Tusk przechadzała się po plaży, również nie są przypadkowej marki. Buty mają na sobie logo Saint Laurent i kosztują ok. 2 tys. złotych. I kto bogatemu zabroni?

d2d3avh

Podziel się opinią

Share
d2d3avh
d2d3avh