Trwa ładowanie...
daae8uh

Kasia Tusk i jej niespodzianka na Dzień Ojca. Wirtualny prezent prosto do Brukseli

Kasia Tusk świętuje Dzień Ojca na słodko. Przygotowała oryginalny prezent nie tylko dla taty, ale i dla męża, który w tym roku po raz pierwszy obchodzi czerwcową uroczystość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk to autorka bloga Make Life Easier
Kasia Tusk to autorka bloga Make Life Easier (Instagram.com)
daae8uh

Kasia Tusk postanowiła odbyć sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa i tym samym zrobić przyjemność swojemu tacie, od którego dzielą ją setki kilometrów. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem z kuchni, gdzie w porozstawianych na stole pucharkach pysznią się świeże truskawki. Zdradziła, że truskawki z bitą śmietaną to ulubiony deser Donalda Tuska i razem z nim zajadała się tym przysmakiem, gdy obydwoje mieszkali na Kaszubach.

Za takimi słodkościami przepada też mąż znanej Instagramerki – Stanisław Cudny, z którym Kasia spędza tegoroczny Dzień Ojca. Swojemu tacie tylko wirtualnie posyła z Sopotu skromną, lecz uroczą niespodziankę.

"Wszystkiego najlepszego dla dwóch najlepszych tatusiów na świecie. Jeden obchodzi to święto po raz pierwszy, a drugi po raz trzydziesty siódmy" – napisała blogerka. Tusk i Cudny w styczniu zostali rodzicami. Córeczka Kasi jest oczkiem w głowie dziadka. Niektórzy zauważają nawet jej podobieństwo do byłego premiera. Ma taki sam kolor włosów.

daae8uh

Podziel się opinią

Share
daae8uh
daae8uh