Trwa ładowanie...
d12exjk

Kasia Tusk pochwaliła się nowym, rodzinnym zdjęciem. Uroczy obrazek

Kasia Tusk, wbrew powszechnej opinii, wcale nie ukrywa faktu, że została mamą. Najszczęśliwszym okresem w swoim życiu chętnie dzieli się z fanami. Na najnowszym zdjęciu pokazała, jak spędza niedzielę. Istna idylla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk już nie ukrywa, że została mamą
Kasia Tusk już nie ukrywa, że została mamą (East News)
d12exjk

Kasia Tusk urodziła swoje pierwsze dziecko z 19 na 20 stycznia 2019. Kilka dni później pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Od tego czasu wydaje się, że blogerka nie jest już tak konsekwentna w swoim postanowieniu ukrywania życia prywatnego. O jej ślubie dowiedzieliśmy się pięć lat po wydarzeniu, a o ciąży, gdy nie dało się już ukryć powiększającego się brzuszka.

Teraz Kasia znacznie częściej przemyca na swoim blogu i w mediach społecznościowych rodzinne momenty. Podzieliła się między innymi pierwszym spacerem z córką, a teraz pokazała sposób na idealną niedzielę.

Na najnowszym zdjęciu widzimy Kasię w sypialni. Na łóżku stoi kołyska, w której zapewne śpi maleństwo, a wszystkiemu z dużym zainteresowaniem przygląda się pies.

d12exjk

- Gdy masz wrażenie, że czas płynie tak wolno i spokojnie, a tak naprawdę pędzi jak oszalały - napisała pod postem Tusk.

Obserwatorzy Kasi nie kryli zachwytu w komentarzach. Was też urzekł ten obrazek?

d12exjk

Podziel się opinią

Share
d12exjk
d12exjk