WP

Kasia Wołejnio obnaży polski show-biznes. Książka w drodze

Żona Hollywood postanowiła o sobie przypomnieć. Tym razem spuści bombę na polskich celebrytów. Szykuje się bestseller?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Wołejnio zapowiada swoją książkę
Katarzyna Wołejnio zapowiada swoją książkę (East News, Fot: East News)
WP

Kasia Wołejnio to jedna z najbardziej charyzmatycznych "Żon Hollywood". Program TVN-u przyniósł jej ogromną popularność, od której do teraz odcina kupony. Już wkrótce będziemy mogli podziwiać ją w najnowszej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Ale to nie koniec niespodzianek.

ZOBACZ TAKŻE: 44-letnia "Żona Hollywood" radzi Polkom: "Dużo snu, siłownia i dobry seks"

WP

Wołejnio, jak na celebrytkę przystało, zapowiedziała, że zamierza wydać książkę. Zdradziła, że nie zabraknie wątków miłosnych. Romans z Rinke Rooyensem to bardzo dobry pomysł na reklamę.

Para spotykała się w 2016 r Byli ze sobą zaledwie kilka miesięcy. Powodem rozstania miała być zazdrość Kasi o Malwinę Wędzikowską. Jak się później okazało, Rooyens nie wspierał też ukochanej, kiedy ta potrzebowała go najbardziej.

- Moja mama zmarła i to nie był najmocniejszy moment w moim życiu. Ja też się bałam, bo nie pracowałam. A muszę pracować, żeby mieć tę siłę, tę osobowość i być w 100 proc. sobą. To był ciężki moment w moim życiu. Do tego musi być odpowiedni facet, żeby to zrozumiał. Jeśli osoba nie ma prawa do żałoby czy smutku, tylko musi skakać przed partnerem uśmiechnięta. To oznacza jedno: to nie jest ten związek - wyznała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Plotki mówią, że na podstawie książki ma powstać film. Maria Sadowska, która również pojawiła się w "Agencie", chce go wyreżyserować.

WP

- Książka będzie o moim życiu. Będą wybrane różne ciekawe historyjki, które mogą czegoś nauczyć. Coś podpowiedzieć czy przekazać prawdę. Być może niektóre osoby już na mnie się spojrzą. Będą przede wszystkim wątki miłosne. Historia z Joanną Przetakiewicz nie jest warta mojej książki, będą lepsze historie - podsumowała nadchodzące wydawnictwo w wywiadzie z portalem.

Czekacie na tę pozycję?

  

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP