WP

Katarzyna Bosacka świętuje 22. rocznicę ślubu. Ma znanego męża

Choć nie wszyscy wiedzą, Katarzyna Bosacka jest w związku małżeńskim z Marcinem Bosackim, dziennikarzem i byłym ambasadorem RP w Kanadzie. Dziś świętują 22. rocznicę ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bosacka ma olbrzymie powody do świętowania
Katarzyna Bosacka ma olbrzymie powody do świętowania (East News, Fot: East News)
WP

Katarzyna Bosacka kojarzona jest głównie z programem "Wiem co jem". Program z misją uświadamiania Polaków zyskał naprawdę wielkie uznanie. Okazuje się, że porady dziennikarki są naprawdę przydatne. Pogromczyni "oszustw" uświadamia wszystkich, jak świadomie robić zakupy i jeść z głową.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Bosacka ostrzega przed majówką: "Nie należy zbyt długo grillować mięsa"

WP

26 kwietnia dla dziennikarki jest niezwykle wyjątkowym dniem. Świętuje 22. rocznicę ślubu. Dziennikarka jest w szczęśliwym związku z Marcinem Bosackim, który również jest bardzo dobrze znany. Razem cieszą się nieposzlakowaną opinią. I kiedy zaliczyli telewizyjny debiut w "Dzień dobry TVN", widzowie byli wprost zachwyceni i nie szczędzili komplementów w ich kierunku.

Bosacki na Twitterze opublikował ślubne zdjęcie. Pod fotką wysypało się mnóstwo życzeń.

Wcześniej internauci byli mocno zdziwieni. "Nie miałem pojęcia, że są państwo małżeństwem" - padały komentarze. Nie pojawiają się na ściankach i celebryckich imprezach. Szanują swoją prywatność i być może właśnie to jest też klucz do szczęśliwego związku.

WP

Gratulujemy!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP