Trwa ładowanie...

Katarzyna Bosacka znalazła sposób na hejterów. "Mam to wszystko koło uszu"

"Gruba, stara głupia" - wymienia negatywne komentarze na swój temat i pokazuje, jak walczyć z internetowym hejtem. Ekspertka żywieniowa nie przejmuje się bezpodstawną "krytyką" i wyzwiskami.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Katarzyna Bosacka znalazła sposób na hejterów. "Mam to wszystko koło uszu"Źródło: ONS.pl, fot: Paweł Kibitlewski
d2gwmoj

ZOBACZ JESZCZE: Bosacka straszy kolejną książką: "To będzie słownik zakupów spożywczych"

Jak większość gwiazd, Katarzyna Bosacka musi walczyć z hejtem. Nie ma złotego środka, żeby zapobiec często bardzo obraźliwym komentarzom. Ekspertka postanowiła dać prztyczek w nos hejterom i wymieniła wszystko, co się o niej pisze. Jednym postem na Facebooku zamknęła usta internautom, którzy wchodzą na profile w mediach społecznościowych i piszą bzdury na jej temat.

"Dostała program, bo ma ustawionego męża. Zaszła w ciążę specjalnie, by mieć kolejny. Gruba, stara, głupia, beznadziejna. Każdy, kto staje się osobą publiczną, musi liczyć się z hejtem. Ja? Ja urodziłam 4 dzieci, mam swoje lata i mam to wszystko koło uszu. Życzę wszystkim miłego dnia" - napisała.

d2gwmoj

Dodatkowo opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu. Pokazała tym samym, że żadnymi komentarzami tego pokroju się po prostu nie przejmuje. I bardzo dobrze! "Tak trzymać pani Kasiu, odpowiednie podejście do sprawy" - wspierają fani, którzy całkowicie poparli postawę gwiazdy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2gwmoj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gwmoj