Trwa ładowanie...
katarzyna figura

Katarzyna Figura ma problemy mieszkaniowe. Dlatego wybrała hotel

Katarzyna Figura kilka lat temu przeprowadziła się do Trójmiasta. Nowe miejsce miało jej pomóc w odcięciu się od trudnej przeszłości. Jednak sen z powiek spędza jej problem z mieszkaniem.

Share
Katarzyna Figura ma problemy mieszkaniowe. Dlatego wybrała hotel
Źródło: ONS.pl
dn8a71m

Katarzyna Figura po 12 latach małżeństwa z amerykańskim producentem Kaiem Schoenhalsem zdecydowała się na rozwód. W wywiadach opowiadała o tym, jak mąż stosował wobec niej przemoc. Dla ratowania siebie i córek postanowiła zupełnie zmienić otoczenie. Wciąż oficjalnie nie udało jej się jednak zmienić stanu cywilnego.

Na swój nowy azyl aktorka wybrała Gdynię. Rozpoczęła pracę w gdańskim Teatrze Wybrzeże oraz zaczęła wykładać w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Katarzyna Figura została też twarzą luksusowego apartamentowca Baltiq Plaza. W zamian za reklamę dostała 100-metrowe mieszkanie.

- Wykończenie takiego mieszkania to wielki koszt. Kasi na to zwyczajnie nie stać. To trwa tak długo, że coraz poważniej zastanawia się nad jego sprzedażą - powiedział znajomy gwiazdy w rozmowie z "Na żywo".

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Problem mieszkaniowy kosztuje aktorkę sporo nerwów. Figura nie chciała przenosić się między wynajmowanymi mieszkaniami. Ostatecznie zdecydowała się więc na zatrzymanie w hotelu.

dn8a71m

- Mieszkam w hotelu My Story Sopot Apartments, bo jestem jego ambasadorem. Mam tam swoje studio, miejsce pracy i wypoczynku - wyznała.

Nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie dla jej córek. 16-letnia Koko i 14-letnia Kaszmir codziennie dojeżdżają do prywatnej szkoły w Gdyni. Ale być może wkrótce ich sytuacja się poprawi.

Katarzyna Figura stała się współwłaścicielką studia filmowego Panika w Gdyni. Początkująca firma realizuje liczne produkcje dla polskich i zagranicznych kontrahentów. Gwiazda liczy na to, że ta inwestycja jej się opłaci i dokończenie wymarzonego remontu będzie w końcu możliwe.

dn8a71m

Podziel się opinią

Share
dn8a71m
dn8a71m