Trwa ładowanie...
d1jgst7

Kate i Meghan są sobie znacznie bliższe, niż dawniej! Jak do tego doszło?

Ponoć księżna Kate zadbała, by jej bratowa, księżna Meghan czuła się jak najlepiej na krótko przed powitaniem na świecie swojego pierwszego dziecka. Dziś wysyłają sobie smsy dotyczącymi dzieci i rodzicielstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i księżna Meghan
Księżna Kate i księżna Meghan (Getty Images)
d1jgst7

Jak mówi informator magayznu Hello, Kate była dla Meghan ogromnym wsparciem na krótko przed tym, jak mały Archie przyszedł na świat. Mimo wszystkich doniesień plotkarksich mediow o rzekomym konflikcie i niechęci, są rodziną i mają naprawdę bliską relację.

Ponoć ich relacja ewoluowala od czasu ślubu Meghan i Harry'ego. W końcu dzisiaj obie są matkami, więc świetnie się rozumieją. Na pewno ważne dla ich relacji było rozłączenie ich domów oraz fundacji. Dzięki temu mogą być po prostu rodziną.

Ostatnie wspólne oficjalne wyjście księżnych miało miejscie podczas turnieju tenisa na Wimbledonie. Wtedy Kate, Meghan i siostra księżnej Cambridge siedziały w królewskiej loży i wspólnie kibicowały Serenie Williams. Wszyscy komentatorzy życia royalsów zgodnie stwierdzili, że księżne wyglądały na zrelaksowane i dobrze bawiły się w swoim towarzystwie.

d1jgst7

Podziel się opinią

Share

d1jgst7

d1jgst7