Trwa ładowanie...

Kate i Wiliiam z dziećmi. Dawno nie widzieliśmy ich w komplecie

Rodzina z Cambridge jest wdzięczna służbom medycznym za wysiłek, jaki wkładają w walkę z pandemią. Postanowiła więc wyrazić uznanie wdzięcznym gestem.

Share
Kate i Wiliiam z dziećmi. Dawno nie widzieliśmy ich w komplecie
Źródło: Getty Images
d4en7oc

Podczas trwającej pandemii koronawirusa i zarządzonej w wielu krajach kwarantanny wielu szuka nowych form komunikowania z bliskimi. Często wykorzystuje je też, by przekazać ważną wiadomość szerszej publiczności. Między innymi stąd też w mediach społecznościowych zaczęło się pojawiać coraz więcej filmików, w których internauci oklaskiwali medyków w podziękowaniu za ich służbę w tym trudnym czasie.

Gest przerodził się nawet w szeroko zakrojoną akcję internetową, w której wzięła udział nawet rodzina królewska. Nie jest tajemnicą, że księżnej Kate i księciu Williamowi nigdy nie była obojętna służba zdrowia. Małżonkowie wspierają ją na różne sposoby, w obliczu pandemii chociażby odwiedzając jakiś czas temu centrum powiadamiania ratunkowego.

Zobacz wideo: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

W akcję dziękowania medykom zaangażowali także dzieci. Na profilu Kensington Royal na Instagramie można było zobaczyć, jak prawie 7-letni książę George, niespełna 5-letnia księżniczka Charlotte i 2-letni książę Louis biją brawa dla brytyjskiej służby zdrowia.

d4en7oc

Rezolutne książęta powtórzyły ten sam gest, tym razem w towarzystwie rodziców. Cała piątka pojawiła się przed drzwiami jednej z posiadłości, by oklaskami podziękować medykom za ich służbę. Wideo zostało wyemitowane także na antenie BBC.

Rodzina z Cambridge tworzy urokliwy obrazek. Potwierdzeniem tego jest właśnie najnowsze wideo. Na całą rodzinę, najwyraźniej na tę okoliczność skąpaną w błękitach, aż miło popatrzeć.

A każde wspólne oficjalne wystąpienie jest godne pochwały.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4en7oc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4en7oc
d4en7oc