Trwa ładowanie...
d3r9clh

Kate Middleton i książę William podsumowują wizytę w Pakistanie. Urzekające wideo

Kate Middleton i książę William w ostatnich dniach odbywali wizytę w Pakistanie. W tym czasie poznali ważne osobistości w kraju i miejscową kulturę, podziwiali krajobrazy oraz zobaczyli na własne oczy problemy pakistańskich dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książe William i Kate Middleton mieli ostatnio intensywne dni w Pakistanie
Książe William i Kate Middleton mieli ostatnio intensywne dni w Pakistanie (East News)
d3r9clh

Kate Middleton i książe William przebywali w Pakistanie w dniach 14-18 października W tym czasie poznali premiera kraju, zwiedzali góry Hindukuszu na północy Pakistanu, odwiedzili dzieci w szpitalu onkologicznym oraz w wiosce dziecięcej, zaliczyli wizytę w meczecie i ośrodku szkolenia psów.

Wizyta w Pakistanie nie przebiegała jednak bez problemów. Pojawiło się zagrożenie ataku terrorystycznego, a samolot w trakcie lotu do Islamabadu wpadł w turbulencje i pilot musiał zawrócić do Lahaur, przez co powrót trzeba było opóźnić o kilka godzin.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

Ostatnie dni pary książęcej podsumowano krótkim wideo, które pojawiło się na koncie Pałacu Kensington na Instagramie. Można zobaczyć, jak Kate Middleton i książę William poznają pakistańską kulturę, spędzają czas z potrzebującymi dziećmi i wywołują na ich twarzach uśmiechy, próbują gry w krykieta, sport narodowy Pakistanu.

d3r9clh

Internauci komentowali, że to była "najpiękniejsza wizyta w ramach royal tour w tym roku" oraz, że Kate i William są "świetnymi ambasadorami Wielkiej Brytanii, ponieważ są cały czas uśmiechnięci i zainteresowani wszystkim dookoła". Wizyta powinna zacieśnić stosunki brytyjsko-pakistańskie.

d3r9clh

Podziel się opinią

Share
d3r9clh
d3r9clh