Trwa ładowanie...
d38jfkc

Kate Middleton nie chce mieć kolejnego dziecka. Chodzi o kwestie zdrowotne

Kate i William mają trójkę dzieci i wszystko wskazuje na to, że Brytyjczycy nie mają co liczyć na kolejne "royal baby". Księżna Cambridge ma jeden powód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Middleton nie chce kolejnego "royal baby"
Kate Middleton nie chce kolejnego "royal baby" (East News, Fot: East News)
d38jfkc

Kate Middleton i Książę William są szczęśliwymi rodzicami Charlotte, George'a i Louisa. I choć niejednokrotnie informowaliśmy, że według zagranicznych tabloidów starają się o czwarte dziecko, to nic z tego.

ZOBACZ TAKŻE: Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama

Wokół rodziny królewskiej co rusz pojawiają się nowe plotki, ale nic nie podgrzewa atmosfery tak, jak radosna nowina o kolejnym potomku dworu. Niedawno pojawiła się informacja, że księżna Kate prawdopodobnie jest w czwartej ciąży.

Plotka bardzo szybko okazała się nieprawdziwa, ale Brytyjczycy nie tracili nadziei na kolejne "royal baby". Jednak wszystko na nic. Kate bardzo źle znosi ciąże. Ponoć za każdym razem cierpi z powodu nawracających nudności i wymiotów oraz przedłużających się pobytów w szpitalu. I to właśnie ze względu na złe samopoczucie nie chce decydować się na kolejne dziecko.

Póki co Pałac nie skomentował tych sensacji, ale wydaje się to całkiem prawdopodobne. Teraz podwładni czekają na narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego.

d38jfkc

Podziel się opinią

Share

d38jfkc

d38jfkc