ycipk-2yrtwu

Kate nie była jedyną kobietą w życiu księcia Williama. Nikt nie wiedział o tym romansie

Kate Middleton i książę William od lat uważani byli za jedno z najbardziej przykładnych małżeństw na świecie. Ale i na królewskim dworze nie brakuje skandali z przeszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William
Książę William (East News, Fot: East News)
ycipk-2yrtwu

Rodzina królewska jak żadna inna na świecie podsyca zainteresowanie mediów. Choć Kate i William od zawsze stawiani byli za wzór cnót, na jaw wychodzą teraz co raz to nowsze "brudy" z ich życia prywatnego.

Ostatnio skandal rozpętał się wokół 37. urodzin księżnej Kate. Na przyjęciu zabrakło jej męża. Miał tego dnia ważniejsze obowiązki. Ale to nic w porównaniu z doniesieniami na temat przeszłości jej męża.

ZOBACZ TAKŻE: Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama

ycipk-2yrtwu

Nim książę William poznał Kate Middleton, był szalenie zakochany w swojej dobrej przyjaciółce Arabelli Musgrave. Znali się niemal od zawsze, ale przez wiele lat ich relacja była czysto koleżeńska.

Wszystko zmieniło się pewnego lata, gdy połączył ich romans. Jako nastolatka Arebella często bywała w rezydencji księcia Karola. Odbywały się tam imprezy, w których udział brali także znajomi księcia.

Latem 2001 r. Arabella przykuła szczególną uwagę Williama. Mimo że znali się już jakiś czas, książę zaczął się zastanawiać, dlaczego do tej pory nie dostrzegał jej wdzięku.

ycipk-2yrtwu

Podczas jednej z dworskich imprez pił z nią i tańczył do samego rana. A gdy dziewczyna poszła do swojego pokoju, wymknął się z nią. Byli w związku około roku. O romansie księcia Williama i Arabelli Musgrave napisała królewska biografka Katie Nicholl.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2yrtwu

ycipk-2yrtwu
ycipk-2yrtwu