Trwa ładowanie...

Były mąż musi się wyprowadzić. Kelly Clarkson wywalczyła posiadłość wartą majątek

Były mąż Kelly Clarkson będzie musiał wyprowadzić się z rancza w Montanie, gdzie mieszkał w czasie rozwodu i zamierzał zostać pełnoetatowym ranczerem. Wyrokiem sądu posiadłość warta ponad 10 milionów dolarów zostaje w rękach piosenkarki.

Share
Kelly Clarkson nie musi dzielić się posiadłością z byłym mężem
Kelly Clarkson nie musi dzielić się posiadłością z byłym mężem Źródło: Getty Images, fot: NBC
d3v4hi9

Kariera Kelly Clarkson rozpoczęła się w 2002 r., dzięki zwycięstwu w "American Idol". Rok później zajęła drugie miejsce w "World Idol". Od tamtego czasu wydała 8 albumów studyjnych i zdobyła 3 statuetki Grammy. Obecnie jest jurorką w programie "The Voice" i ma własne talk show "The Kelly Clarkson Show".

W 2012 r. piosenkarka zmieniła managera. Ta decyzja miała wpływ zarówno na jej życie zawodowe, jak i prywatne. Gwiazda zakochała się bowiem w jego synu. Tuż po ślubie z Brandonem Blackstockiem Kelly Clarkson ogłosiła, że jest w ciąży. W kwietniu 2014 r. mieli już dwójkę dzieci. Niestety, to małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Kelly Clarkson z mężem Getty Images
Kelly Clarkson z mężemŹródło: Getty Images, fot: Christopher Polk

Walka o pokaźny majątek

W trakcie rozwodu Blackstock domagał się połowy pieniędzy zarobionych przez Clarkson w czasie ich małżeństwa. Nie wiadomo na co liczył, ponieważ w umowie przedmałżeńskiej został zawarty zapis, który nie tylko rozdzielał wszystkie aktywa i dochody osiągnięte przed ślubem, ale także podczas małżeństwa.

d3v4hi9

Sąd zadecydował, że Kelly Clarkson nie musi dzielić się z byłym mężem zarobionymi pieniędzmi. Teraz okazuje się, że również warte ponad 10 milionów dolarów ranczo w Montanie zostaje w rękach piosenkarki. Brandon Blackstock mieszkał tam przez ostatnich kilka miesięcy, gdy trwała sprawa rozwodowa i miał wobec posiadłości plany.

Najbardziej kosztowne rozwody. Mel Gibson stracił fortunę

Po rozstaniu Blackstock zamierzał "zmienić swoje życie" i zostać pełnoetatowym ranczerem. W tym czasie wykorzystywał ranczo w Montanie jako swoją "rezydencję i firmę".

Sytuacja jest skomplikowana ponieważ Clarkson wcześniej poprosiła o pozwolenie na sprzedaż rancza z powodu "obciążenia finansowego" związanego z utrzymaniem nieruchomości, która była używana tylko przez jej byłego męża. Sąd ustalił, że koszty utrzymania rancza wynoszą 81 tys. dolarów miesięcznie.

Sędzia początkowo odrzucił jej prośbę o sprzedaż rancza. Blackstock został natomiast zmuszony do uiszczenia wysokich opłat od nieruchomości od kwietnia 2021 r. Ze swojej strony Kelly Clarkson musi płacić byłemu mężowi, prawie 200 tys. dolarów miesięcznie alimentów.

Gwiazda uzyskała korzystny dla siebie wyrok sądu Getty Images
Gwiazda uzyskała korzystny dla siebie wyrok sądu Źródło: Getty Images, fot: NBC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3v4hi9

Podziel się opinią

Share
d3v4hi9
d3v4hi9