Trwa ładowanie...

Kim jest Andrzej z piosenki Sławomira "Małgosia Socha"?

Sławomir zaskoczył fanów swoją nową piosenką o tytule "Małgosia Socha". Okazuje się, że jej tekst jest oparty na faktach.

Kim jest Andrzej z piosenki Sławomira "Małgosia Socha"?Źródło: Youtube.com
d1waxxn
d1waxxn

Sławomir zapowiadał, że tuż przed końcem roku będzie miał dla fanów niespodziankę. W oczekiwaniu na "Weselnego pytona", którego teledysk pojawi się na kanale Youtube artysty po osiągnięciu 1 mln subskrypcji, fani mogą nacieszyć się piosenką o słynnej aktorce.

Małgorzata Socha i Sławomir pracowali wspólnie 3 lata temu na planie teledysku "Anety". Wówczas aktorka grała pierwszą miłość artysty. Po obejrzeniu tego teledysku przez wpływowego biznesmena drzwi do amerykańskiej kariery stały przed nimi otworem.

Zobacz: Sławomir i Kajra o "Futrze z misia": Kolosalne honorarium

Śpiewając "Socha, Małgosia Socha, Ty nawet nie wiesz, jak Cię Andrzej kocha" Sławomir ma na myśli polskiego biznesmena mieszkającego w USA, który zaproponował jemu i aktorce pomoc w zdobyciu zagranicznej sławy. Rzekomy Andrew Żabiniecki zapewniał, że ma kontakty w amerykańskiej telewizji i zrobi z nich prawdziwe gwiazdy.

Z piosenki nie dowiemy się, jaka była odpowiedź na pytanie: "Chcę mieć Małgosię tu, jaki to byłby koszt?", jednak nie zapowiada się na przeprowadzkę aktorki za ocean. Sławomir i Socha dotychczas nie zdradzali w wywiadach szczegółów tej historii. Jesteśmy ciekawi, czy choć przez moment brali tę propozycję na poważnie.

d1waxxn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1waxxn