Trwa ładowanie...

Kim jest Grimes, parnterka Elona Muska? To znana i doceniana artystka

Grimes i Elon Musk to para, która ostatnio nie schodzi z nagłówków kolorowej prasy. Wszystko za sprawą nietuzinkowego imienia ich dziecka. Ale niekonwencjonalny pomysł imienia nie powinien dziwić. Grimes sama jest nietuzinkowa.

Share
Kim jest Grimes, parnterka Elona Muska? To znana i doceniana artystka
Źródło: Getty Images
d16nl3w

Grimes w ostatnich miesiącach jest w centrum zainteresowania mediów. Tym razem jednak nie ze względu na jej muzyczne dokonania, a ze względu na związek z jednym z najsłynniejszych miliarderów, Elonem Muskiem. Dopiero kilka tygodni temu kolorowa prasa żyła tym, że para spodziewa się dziecka.

Zakochani zaskoczyli jednak dopiero po narodzinach malca. Dość powiedzieć, że wybrała dla niego nietuzinkowe imię. Musk spiesząc z pomocą wyjawił nieco zawile, jak je wymawiać, podkreślając jednocześnie z dumą, że jego ukochana „jest świetna w wymyślaniu imion”. Najwyraźniej oboje mają nietuzinkowy gust, zważywszy, że pociecha nosi imię X Æ A-Xii.

Jednak Grimes nie wiedzie życia celebrytki. Fani muzyki alternatywnej niewątpliwie znają jej dokonania. W związku jednak ze sporym medialnym zainteresowaniem wokół niej, mogą odkryć jej twórczość na nowo. Ci zaś, którzy do tej pory o Grimes nie słyszeli, mają teraz dobrą okazję, by ją poznać.

d16nl3w

Claire Elise Boucher - bo takie jest prawdziwe nazwisko artystki - urodziła się w Kanadzie w 1988 roku. Głośno o niej zrobiło się przy okazji wydania trzeciego albumu "Visions", wydanego w 2012 r. Młoda wokalistka szybko zaistniała na scenie niezależnej, wprowadzając nową jakość do elektropopu.

Wydanemu trzy lata później "Art Angels" magazyn "NME" przyznał tytuł płyty roku. Wówczas Grimes cieszyła się już jednocześnie statusem gwiazdy oraz utalentowanej wokalistki, kompozytorki i producentki. Ostatni album wydała niedawno, "Miss Anthropocene" ukazał się 21 lutego 2020 r i ugruntował jej pozycję nietuzinkowej i ekscentrycznej wokalistki. Więcej informacji o Grimes znajdziecie pod tym adresem.

d16nl3w

Podziel się opinią

Share
d16nl3w
d16nl3w