Trwa ładowanie...
d4j7i0m

Kinga Duda dopiero zaczęła pracę w kancelarii, a już zarabia krocie

Choć Kinga Duda jest jeszcze bardzo młoda, to może się już pochwalić imponującym dorobkiem zawodowym. Liczne staże i świetne wyniki w nauce zaprocentowały pierwszą, bardzo dobrą pracą, za którą córka prezydenta może liczyć na doskonałe wynagrodzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Duda ma powody do radości
Kinga Duda ma powody do radości (East News)
d4j7i0m

Kinga Duda ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po zakończeniu studiów zrobiła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. Do tego odbyła praktyki w kilku znanych, również międzynarodowych kancelariach. Była stażystką nawet w Parlamencie Europejskim. Dwa lata temu na oficjalnej stronie uniwersytetu pojawiła się także informacja, że Duda znalazła się wśród najlepszych uczniów UJ na Wydziale Prawa i Administracji. Rodzice mogli być dumni, gdy reprezentowała swój uniwersytet w międzynarodowym konkursie.

Nic dziwnego, że była łakomym kąskiem dla pracodawców, szczególnie gdy jej CV wyciekło do sieci. Na swoją pierwszą pracę wybrała najlepszą, według rankingu "Rzeczpospolitej", kancelarię prawniczą w Polsce. Dostała tam stanowisko młodszego prawnika. Kancelaria specjalizuje się między innymi w sprawach związanych z ochroną danych osobowych.

Z informacji "Super Expressu" wynika, że osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą liczyć nawet na 7 tysięcy złotych pensji. Jak na początek kariery, to imponująca stawka.

d4j7i0m

Podziel się opinią

Share
d4j7i0m
d4j7i0m