Trwa ładowanie...
d4lvq3g

Kinga Rusin na bajecznych wakacjach w tropikach. Gwiazda zachwyca w bikini

Kinga Rusin nie wstydzi się swojego zgrabnego ciała. Tym razem możemy zobaczyć dziennikarkę w bikini i przezroczystym szlafroku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin zachwyca fanów w bikini
Kinga Rusin zachwyca fanów w bikini (East News, Fot: East News)
d4lvq3g

Kinga Rusin po raz kolejny udowadnia, że wiek to tylko liczba. 48-letnia dziennikarka nie ma problemu z rozebraniem się przed obiektywem. Często też wrzuca do sieci zdjęcia w bikini i bez makijażu. Internauci jednym głosem mówią, że Rusin wygląda jak nastolatka. Tym razem nie jest inaczej.

Prezenterka od kilku dni dokumentuje na Instagramie podróż po świecie. Po greckich wakacjach z ukochanym Markiem Kujawą gwiazda wybrała się w nieco bardziej egzotyczny zakątek naszej planety. Pochwaliła się zdjęciem z Karaibów. Kinga Rusin stoi na plaży w czarnym bikini i szlafroku. Bez makijażu i w naturalnym koczku wygląda zjawiskowo.

Opis pod fotografią zdradza cel podróży – jest to wyprawa po kolejne składniki kosmetyków Pat&Rub. Rusin szczegółowo mówi o tym, że jej firma pozyskuje surowce tylko z ekologicznych źródeł.

d4lvq3g

"Rozwijamy się i dołączamy do naszych kosmetyków kolejne wspaniałe surowce i składniki z całego świata. Jednocześnie nawiązujemy współpracę z laboratoriami na 6 kontynentach, bo składniki te powstają dzięki kombinacji natury i najnowocześniejszej biotechnologii" – komentuje dziennikarka.

Przypomnijmy, że ochrona środowiska to temat szczególnie bliski sercu Kingi. Ostatnio mogliśmy czytać jej rozpaczliwy apel w tej sprawie.

Fani komplementują młodzieńczy i naturalny wygląd Rusin: "Pani się totalnie nie starzeje", "Wygląda pani jak 25-latka", "Cudowna kobieta, takich osób potrzebujemy w dzisiejszych czasach".

d4lvq3g

Podziel się opinią

Share

d4lvq3g

d4lvq3g