Trwa ładowanie...

Kinga Rusin rozebrała się na okładce "Vivy!". Tak walczy o ochronę środowiska

Kinga Rusin nie zaprzestaje walki o dobro. Ostatnimi czasy bardziej niż zwykle udziela się społecznie. Teraz w nietypowy sposób walczy o ochronę środowiska.

Share
Kinga Rusin rozebrała się na okładce "Vivy!". Tak walczy o ochronę środowiska
Źródło: East News
d5dln5j

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej popularnych aktywistek w polskim show-biznesie. Od lat toczy walkę o prawa zwierząt i ochronę środowiska. Teraz postanowiła manifestować w dość odważny sposób. To pierwsza naga sesja Kingi Rusin. Na okładce najnowszej "Vivy!" wygląda olśniewająco.

ZOBACZ TAKŻE: Rusin o śmierci Lagerfelda: "Parę lat zapowiadał swoje odejście"

- Nagość zawsze wywołuje szum, a ja chciałam zwrócić uwagę na ekologiczne przesłanie tego wydania "Vivy!". Bo jest ważne - czytamy w magazynie.

Kinga Rusin podkreśla, że zdecydowała się na udział w sesji dla wyjątkowego wydania magazynu, bo reagowanie jest podstawą do zmiany świata na lepsze.

d5dln5j

- Tylko walką i aktywnością można zmienić świat na lepsze. Załamywanie rąk w domowym zaciszu niczego dobrego nie przyniesie. Jeżeli świat umiera, a są na to naukowe i potwierdzone dowody, to dlaczego tego nie ma na czołówkach gazet? Od problemów ze środowiskiem i globalnego ocieplenia zaczynają się wszystkie inne problemy - z dostępem do wody, do jedzenia, do czystego powietrza - wyznała dziennikarka w "Vivie!".

I choć magazyn z nagą Kingą Rusin na okładce będzie można kupić dopiero 27 czerwca, to fani już nie kryją podekscytowania.

Pod okładkowym zdjęciem na Instagramie na profilu "Vivy!" pojawiło się mnóstwo komentarzy.

- Jutro kupuję "Vive!" jak zawsze obowiązkowo. A zdjęcie piękne!

- Piękne zdjęcie. Zmysłowo i kobieco - czytamy.

d5dln5j

Podziel się opinią

Share
d5dln5j
d5dln5j