Trwa ładowanie...
d2m6zts

Kinga Rusin nie ustaje w boju. Opublikowała kolejne oświadczenie

Kinga Rusin nie zamierza zapomnieć o "aferze", jaką wywołała. Wprost przeciwnie. Wciąż robi wszystko, by jej nazwisko znów było odmieniane przez wszystkie przypadki, a jej wizerunek zdobił kolejne memy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin nie daje za wygraną
Kinga Rusin nie daje za wygraną (ONS.pl)
d2m6zts

Kinga Rusin nie przestaje się pogrążać. Podziwiamy wszystkich, którzy nadążają za tym, co robi. Po tym, jak prowadząca "Dzień Dobry TVN" opublikowała zdjęcie z Adele z prywatnej imprezy, usunęła je, by znów pokazać je światu, wydając przy tym co rusz kolejne oświadczenia, przyszedł czas na kolejny komunikat do mediów. Tym razem reporterka prosto z Los Angeles odpowiedziała na najczęściej pojawiające się pytania dziennikarzy.

ZOBACZ WIDEO: Kinga Rusin o Czarku: Jest wzruszony artykułami o sobie

Przy okazji wyjaśniła też, dlaczego postanowiła usunąć oryginalne zdjęcie z Adele ze swojego profilu na Instagramie.

d2m6zts

"Zaczęłam otrzymywać dziesiątki próśb o wywiady. Jednocześnie zaczęłam dostawać mnóstwo obrzydliwych, hejterskich wiadomości z Polski. Postanowiłam zarchiwizować post, bo po ludzku miałam dosyć. Media zagraniczne w dużym stopniu zrozumiały przesłanie, za to hejterzy zaatakowali jeszcze mocniej" - napisała.

Pod koniec dość obszernego wpisu pochwaliła się, że dzięki jednej fotce z zagraniczną gwiazdą światowe media wprost zabiegają o wywiad z nią.

"Dostaję zaproszenia od różnych zagranicznych mediów, w tym programów telewizyjnych. Wczoraj napisał do mnie np. niemiecki RTL, a ciut wcześniej amerykańska stacja NBC" - wyjaśniła.

Czekamy na kolejne odcinki tej telenoweli. A wy?

d2m6zts

Podziel się opinią

Share
d2m6zts
d2m6zts