Trwa ładowanie...
d3wsmus

Kirstie Alley i kolejne szczere wyznanie. Karygodne zdarzenie skłoniło ją do poddania się odwykowi

Choć od lat nie zagrała w niczym wartościowym – jeśli nie liczyć udanych "Królowych krzyku" – to ciągle jest o niej głośno. Nic dziwnego. Mając taką biografię i ciągle wyciągając brudy, Kirstie Alley jeszcze długo może liczyć na zainteresowanie mediów. Nie inaczej jest tym razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kirstie Alley od lat daje pożywkę mediom
Kirstie Alley od lat daje pożywkę mediom (Getty Images)
d3wsmus

67-letnia aktorka największą rozpoznawalność zyskała dzięki cyklowi "I kto to mówi" oraz serialowi "Zdrówko". Jednak w amerykańskich mediach od lat funkcjonuje przede wszystkim jako "aktorka po przejściach".

Uzależnienie od kokainy, śmierć matki, scjentologia, a w końcu walka z otyłością. To tematy, w kontekście których zazwyczaj pojawia się Kirstie Alley.

Nie inaczej jest tym razem. W programie "Celebrity Big Brother" aktorka ponownie wróciła do mrocznej przeszłości. Alley opowiedziała, jak będąc pod wpływem narkotyków, opiekowała się dziećmi siostry.

d3wsmus

- Szłam na górę i tam zażywałam kokainę, a potem schodziłam na dół i jakby nigdy nic zajmowałam się siostrzeńcami - wyjawiła. - To było straszne z mojej strony!

ZOBACZ TEŻ: Mieli pilnować głowic nuklearnych, a przy okazji zażywali LSD

Przytoczona sytuacja była jednym z powodów, dla których gwiazda postanowiła udać się na odwyk. Z kolei jakiś czas temu o aktorce było głośno za sprawą skandalicznego komentarza na temat krwawej strzelaniny w Las Vegas.

d3wsmus

Podziel się opinią

Share
d3wsmus
d3wsmus