Trwa ładowanie...

Konflikt między Rozenek i Rusin zmienia się w wojnę celebrytów. Właśnie przyłączyła się kolejna gwiazda

Jeśli myślicie, że wojenka pomiędzy gwiazdami tej samej stacji dobiega końca, grubo się mylicie. Swoje trzy grosze wtrąciła kolejna celebrytka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Konflikt między Rozenek i Rusin zmienia się w wojnę celebrytów. Właśnie przyłączyła się kolejna gwiazdaŹródło: Facebook.com
d4lf2k5

Konflikt na linii Rusin-Rozenek przybiera na sile. Panie walczą, biją się na "argumenty" i obrzucają błotem, a co chwila po jednej lub drugiej stronie staje kolejny celebryta. Mielismy już wypowiedź Igi Lis, Piotra Kraśki, Magdy Gessler. Teraz przyszedł czas na Dodę.

Piosenkarka opowiedziała się po stronie Kingi Rusin. "Wolę poczytać mocne argumenty, niż wyzwiska kierowane w kierunku kobiety przez mężczyzn. Jak ona ma sama ten atak odpierać?".

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Wokalistka zaznacza też, że nie zauważyła, by ludzie wspierający Rusin obrażali personalnie Rozenek. Natomiast z drugiej strony ataków takich jest mnóstwo. Dodzie nie podoba się fakt, że dziennikarka nazywana jest osobą toksyczną czy też obrzydliwą.

Konflikt przybiera na sile, włącza się w niego coraz więcej osób. Polski świat celebrytów powoli dzieli się na dwa obozy. A co zabawniejsze, większość z tych, którzy zabrali w sprawie głos, pracuje w tej samej stacji telewizyjnej.

d4lf2k5

Jesteście ciekawi, kiedy i jak skończy się ta przepychanka?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4lf2k5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lf2k5