Trwa ładowanie...
25-01-2017 16:59

Kontrowersyjny aktor, homoseksualista i "morderca" wystąpił w teledysku. Nasierowski zagrał zabójcę!

W latach 60. Jerzy Nasierowski był jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych polskich aktorów. Oskarżenie o morderstwo i krzywdzący wyrok sprawiły, że jego kariera legła w gruzach. Niedawno kontrowersyjny artysta pojawił się w teledysku młodego zespołu Decadent Fun Club.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kontrowersyjny aktor, homoseksualista i "morderca" wystąpił w teledysku. Nasierowski zagrał zabójcę!Źródło: Youtube.com
d2ty1pm
d2ty1pm

Aktor wystąpił w teledysku do utworu "Serendipity". Za reżyserię obrazu odpowiadał Piotr Smoleński, który może pochwalić się współpracą z Piotrem Rubikiem, Donatanem i Cleo, grupą Enej, Justyną Steczkowską czy Anitą Lipnicką.

Grupę Decadent Fun Club tworzą Paveu Ostrovsky, Jasiek Łukomski, Mateusz Gągol i Kamil Falkor. Pierwszy z muzyków znany jest z występu w trzeciej edycji "Mam talent". Wokalista w oryginalny sposób zaśpiewał utwór "Life On Mars" Davida Bowiego i usłyszał trzy razy "tak".

Warto przypomnieć, że Nasierowski namówiony przez kochanka, zaryzykował wszystko i dał się wciągnąć w przestępczy proceder. Za udział we włamaniu spotkała go kara, choć niewspółmierna do winy. Gwiazdora oskarżono o morderstwo i skazano na 25 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna spędził w więzieniu 10 lat, jednak krzywdzący wyrok zaprzepaścił jego aktorską karierę.

d2ty1pm

Kochanek Jerzego z kolegą – ale bez Nasierowskiego – napadli na dom aktorki Miry Zimińskiej. Gdy natknęli się na gosposię, związali ją i zakneblowali tak mocno, że kobieta zmarła. O morderstwo oskarżono najpierw dwóch chłopców z poprawczaka, którzy po torturach przyznali się do winy. Nasierowski, bojąc się, że niewinni poniosą karę, postanowił zgłosić się na policję i powiedzieć prawdę. Pokazowy proces aktora jest uznawany przez historyków za najgłośniejszą sprawę karną w Polsce lat 70. Część z nich jest zdania, że wyrok miał uderzyć w ówczesne środowiska artystyczne i pokazać, że z władzą PRL-u nie ma żartów.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Youtube.com
Źródło: Youtube.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ty1pm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ty1pm