Trwa ładowanie...

Koreański aktor nie żyje. Cha In Ha miał 27 lat

Świat obiegła informacja, że kolejna gwiazda K-Pop zmarła. Na razie nie są znane dokładne okoliczności śmierci koreańskiego aktora Cha In Ha.

Share
Koreański aktor nie żyje. Cha In Ha miał 27 lat
Źródło: Materiały prasowe
d534nmf

Cha In Ha, który należał do grupy Surprise U, został znaleziony martwy w swoim domu we wtorek 2 grudnia. Na ten moment nie są podane okoliczności śmierci popularnego aktora. Niestety, informacje, które obiegły świat, zostały potwierdzone przez agencję Fantiago reprezentującą Koreańczyka:

"3 grudnia aktor Cha In Ha opuścił nasz świat. Jesteśmy zrozpaczeni, przekazując smutne wieści każdemu, kto do tej pory wysyłał mu wiele miłości i wsparcia" - napisała w specjalnym oświadczeniu agencja Fantiago.

Cha In Ha (ur. 1992) zadebiutował dopiero w 2017 r. w filmie krótkometrażowym "You, deep inside of me". Później przyszedł czas na popularne dramy np. "Love with flaws".

d534nmf

Co ciekawe, Cha In Ha w swoim ostatnim poście opublikowanym na Instagramie, użył sformułowania "uważajcie". Przed czym ostrzegał?

Nie jest to pierwszy zgon młodej gwiazdy K-Pop w ostatnim czasie. W października zmarła bowiem 25-letnia Sulli, a tydzień temu jej przyjaciółka 28-letnia Goo Ha-ra. Obie dziewczyny popełniły samobójstwo.

d534nmf

Podziel się opinią

Share
d534nmf
d534nmf