Trwa ładowanie...

Koronawirus. Królowa Elżbieta II odwołuje wszystkie spotkania

Królowa Elżbieta II przyłącza się do walki z koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo swoje i obywateli zdecydowała się zrezygnować ze wszystkich publicznych wyjść.

Koronawirus. Królowa Elżbieta II odwołuje wszystkie spotkaniaŹródło: Getty Images
d1vg93g

Z powodu koronawirusa w Wielkiej Brytanii zmarło dotychczas 10 osób. Potwierdzono 596 przypadków. Rząd zastanawia się nad zamknięciem placówek oświatowych. W sklepach, podobnie jak w Polsce, brakuje towaru, a na niektóre produkty zostały nałożone limity. Nic więc dziwnego, że i w Pałacu Buckingham postanowiono wprowadzić kluczową zmianę.

ZOBACZ WIDEO: Polka mieszkająca we Włoszech: "Bardzo dużo rzeczy brakuje w szpitalach"

Niedawno cała rodzina królewska pojawiła się na mszy za Zjednoczone Królestwo w opactwie Westminster z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Mimo panującej na świecie pandemii wszystko odbyło się według planu. Teraz jednak królowa postanowiła działać.

d1vg93g

Jak donosi Rebecca English, dziennikarka "Daily Mail", Elżbieta II postanowiła odwołać wszystkie publiczne wystąpienia i wyjścia, które miały się odbyć w przyszłym tygodniu. Niewykluczone, że ten okres zostanie wydłużony.

Przypomnijmy, że przed koronawirusem powinny się chronić zwłaszcza osoby starsze, u których występuje największe ryzyko zakażenia i powikłań po chorobie. Nie bez znaczenia jest fakt, że królowa 21 kwietnia skończy 94 lata, więc powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie.

d1vg93g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vg93g