Trwa ładowanie...
d4lvq3g

Koronawirus. Małgorzata Socha i jej sposób na kwarantannę. Jest pożyteczny

Małgorzata Socha na swoim instagramowym profilu pokazała, co będzie robić w czasie dwutygodniowej kwarantanny. Wygląda na to, że w jej przypadku mniej będzie odpoczynku, a więcej działania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha w czasie kwarantanny będzie sprzątać
Małgorzata Socha w czasie kwarantanny będzie sprzątać (Forum)
d4lvq3g

Małgorzata Socha jest mamą trojga dzieci. Czekają ją więc dwa tygodnie pełne wyzwań, ponieważ przedszkola i szkoły już pod poniedziałku przestają działać. Ze względu na epidemię koronawirusa dzieci i młodzież zostają w domu. A z nimi wszyscy ci rodzice, którzy nie mogą lub nie chcą oddać pociech pod opiekę innych osób. Socha na pewno poświęci sporo czasu Zosi, Basi i Stasiowi, ale ma i inne plany na czas kwarantanny.

Aktorka postanowiła zająć się generalnymi porządkami. Opublikowała zdjęcie, na którym widać, że będzie miała sporo pracy. Socha pozuje w swoim garażu - na dość dużej przestrzeni walają się pojemniki po farbach, wiklinowe kosze, kartony. Są i torby pełne różności, a nawet sanki. Gwiazda stoi nad bałaganem i wznosi ręce w geście bezsilności. Ale spokojnie, w dwa tygodnie da się wysprzątać nie tylko garaż, ale i cały dom.

Koronawirus w Polsce. Oszuści mogą chcieć wykorzystać sytuację. Apel

"Propozycja zajęcia na czas siedzenia w domu - sprzątanie! Coś trzeba robić, a porządek się przyda" - napisała Socha. Jej followersi natychmiast przyjęli "wyzwanie". "Mam kilka składzików w mieszkaniu do ogarnięcia", "Też mamy taki plan", "Robię to samo" - czytamy w komentarzach. Niektórzy fani aktorki zastanawiali się jednak, czemu na półkach nie widać zakupów. "A gdzie zapasy?" - pytali.

Maria Prażuch-Prokop, żona Marcina Prokopa, ma jeszcze inny pomysł na odpowiednie spożytkowanie czasu kwarantanny - zaleca ćwiczyć jogę i medytować, skupić się na sobie i relaksie.

d4lvq3g

Warto pamiętać też o powadze sytuacji - walka z koronawirusem trwa, więc wskazane jest łączyć ruch ze zdrowym odżywianiem, należy często myć ręce i unikać skupisk ludzi.

d4lvq3g

Podziel się opinią

Share

d4lvq3g

d4lvq3g