ycipk-4c6077

Korwin-Piotrowska broni Figurskiego. Dziennikarz obraził Ewę Mingę

Karolina Korwin-Piotrowska staje w obronie Michała Figurskiego. Oburza ją lawina hejtu, która na niego spłynęła. Dziennikarka zarzuciła też niektórym hipokryzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Korwin-Piotrowska (East News)
ycipk-4c6077

Michał Figurski znów jest na cenzurowanym. W audycji radiowej, którą prowadził wraz z Karoliną Korwin-Piotrowską, pozwolił sobie na niewybredny żart na temat urody Ewy Minge. Zasugerował, że projektantka mody miała "przeszczep twarzy". Nie minęło wiele czasu, a do sprawy ustosunkowała się sama gwiazda. Nie ukrywała oburzenia.

- Poczułam się zniesmaczona i to wielopoziomowo. Byłam tak zszokowana, że mnie zatkało. Przyzwyczaiłam się, że Karolina Korwin Piotrowska jako prekursorka hejtu prowadzi różne kontrowersyjne rzeczy. Natomiast, że pan Figurski po historii z Ukrainkami nie nauczył się rozumu... Taki człowiek nie powinien występować w żadnych mediach, w żadnych - napisała Ewa Minge.

Karolina Korwin-Piotrowska, niejako wywołana do tablicy, napisała kilka słów na temat całej afery. Postanowiła stawić się za Figurskim. Choć podkreśliła, że nie spodobało jej się, co powiedział na antenie.

ycipk-4c6077

"Wszyscy jadą po Figurskim. Zadowoleni, oczyszczeni, lekutcy, jak po ziołowej herbatce na jelita. Jaka ulga...Wreszcie można było się radośnie zesrać. Tabloidy, portale, które wypłacają odszkodowania za pisanie kłamstw i szczucie na ludzi, nagle oburzone, piszą "obrzydliwe", "chamstwo", "dno". (...) Nie jestem fanką wszystkich dowcipów Michała i on o tym wie. Nie jestem fanką wielu jego poglądów. O tym też wie. To, co powiedział na antenie było głupie i mega słabe, powiedziałam mu to. Ale to, co się odstawia teraz w stronę Michała, jest absolutną żenadą. Parada brudnych, zakłamanych medialnych i obrzydliwych hipokrytów".

Dziennikarka postanowiła nieco odwrócić sytuację i dla odmiany skupić się.... na sobie. Jak twierdzi, gdy naśmiewano się z niej, media i osoby publiczne nie były tak skłonne, by jej bronić.

"Zastanawia mnie, gdzie byli ci, którzy teraz publicznie nagle współczują Pani Minge, kiedy znane publicznie osoby, znani panowie i znane panie, z telewizji na przykład, wyzywały mnie od gówna, pisały o mojej fizyczności, braku atrakcyjności, urody, stylu ubierania, seksualności, głupocie, przy czym to, co powiedział Michał, jest czysta kulturą i poezją. Spaliście wtedy? Za dużo było literek? Za trudne było? A może wtedy się to nie opłacało tak jak opłaca się teraz? (...) Syf. Niedobrze się robi".

ycipk-4c6077

Po czyjej stronie jesteście?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4c6077

ycipk-4c6077
ycipk-4c6077